Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Олег Радковський: Окнянська лікарня має стати реабілітаційним центром Подільського району

Команда партії «Батьківщина» в Одеській області, на чолі з Олегом Радковським, продовжує роботу по захисту від закриття та скорочення лікарень в громадах області та наданню медзакладам гуманітарної допомоги.

Черговий гуманітарний візит відбувся до Окнянської громади, яку очолює член команди Юлії Тимошенко — Олег Бєлоус.

Голова партосередку Одещини Олег Радковський, депутат облради Олександр Барський, депутат Фонтанської ОТГ Сергій Веселов та голова БФ «З Одесою в серці» Анатолій Коломієць відвідали лікарню Окнянської громади та зустрілись з колективом закладу.

06

03

04

05

Директор медзакладу Ігор Платон розповів про роботу та плани по створенню на базі лікарні реабілітаційного центру для воїнів ЗСУ.

За словами Олега Радковського, що є першим заступником голови Одеської облради, директор департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА Наталія Одарій-Захар’єва розглядає можливість створення на базі Окнянської лікарні великого реабілітаційного центру для військових усього Подільського району.

11

09

«Наша лікарня розташована в лісовій місцевості, навколо росте дуже багато хвойних дерев та різноманітної зелені. Також в нашій громаді є джерела мінеральної лікувальної води. Тому ідея про розташування реабілітаційного центру саме у нас – дуже гарна. Наш колектив має і досвідчених лікарів і молодих спеціалістів, тому ми зможемо надавати якісні послуги та допомагати відновленню наших героїв», — розповів директор медзакладу Ігор Платон.

12

У свою чергу Олег Радковський зазначив, що разом з колегами в облраді та відповідними департаментами ОДА опрацюють дане питання, щоб ідея стала реальністю.

«Пропозиція директора департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА Наталії Одарій-Захар’євої по створенню саме в Окнянської лікарні великого реабілітаційного центру для військових усього Подільського району дуже чудова. Лікарня розташована в дуже мальовничому та екологічно чистому місці і навіть більше схожа на санаторій. В доступності джерельна вода. Тому я впевнений, що даний проект буде втілений у життя і наші герої отримаю найкраще лікування та реабілітацію», — додав Олег Радковський.

Окрім того, політики привезли до медзакладу гуманітарну допомогу від благодійного фонду «Рідний Берег», заснованого Олегом Радковським та Михайлом Поживановим і БФ «З Одесою в серці» Анатолія Коломійця, що працюють в рамках партійного гуманітарного центру «Одеса ХАБ Батьківщина».

07

08

На останок команда «Батьківщини» відвідала Окнянський опорний ліцей та оглянула відремонтоване бомбосховище.

«В бомбосховищі ліцею проведено ремонт та є все необхідне обладнання для безпечного і комфортного навчання дітей. Щоб вчасно та якісно підготуватись до наступної зими, ми опрацювали питання ремонту опалення в закладі. Кошти вже зовсім скоро мають надійти з бюджету для початку робіт, і ми робимо все можливе, щоб до початку нового навчального року роботи були виконані і заклад освіти мав якісно відремонтовану систему опалення», — розповів Олег Радковський.

14

17

15

16

18

Связанные новости

За январь 2024 представители малого и среднего предпринимательства региона направили в местные бюджеты 433 млн грн единого налога

diphenom111

В Одессе отчим насиловал падчерицу, когда мама была на работе

Ludmila Bulay

Новый Odissey начал процесс обкатки (фоторепортаж)

Ludmila Bulay

Одеська лікарня отримала інвалідні візки

diphenom111

Владимир Кабаченко: «Законопроект об обличителях коррупции имеет два важных недостатка»

Ночью вражеские БПЛА атаковали Одесскую области: все Shahed удалось сбить

diphenom111

Оставить комментарий