Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Гуманітарна допомога для Долинської громади від партії «Батьківщина»

Голова партосередку Одещини Олег Радковський, депутат облради Олександр Барський, депутат Фонтанської ОТГ Сергій Веселов та голова БФ «З Одесою в серці» Анатолій Коломієць привезли гуманітарну допомогу для амбулаторії Долинської громади та зустрілись з її головою — Дмитром Церною.

01-15.jpg

02-8.jpg

03-13.jpg

07-10.jpg

«Наша команда працює по багатьом напрямкам допомоги: ЗСУ, переселенці та малозабезпечені, але наразі першочерговим завданням для нашої команди є збереження медзакладів у громадах Одещини та надання їм гуманітарної допомоги. Лікарі мають бути забезпечені усіма необхідними засобами для надання якісної допомоги людям», — розповів Олег Радковський.

05-12.jpg

Окрім того політики зустрілись з колективом дитячого садочку громади.

Як розповів депутат облради Олександр Барський, який допомагає громаді з інфраструктурними проектами, наразі опрацьовуються питання ремонту системи опалення та покрівлі даху дитсадка.

«Незважаючи на війну, ми намагаємось максимально допомагати громадам в межах своїх депутатських повноважень. Наразі працюємо над проектною документацією та виділенням бюджетних коштів на ремонт системи опалення в дитячому садочку «Чебурашка» Долинської громади. Щоб в холодну пору року діткам було зручно та комфортно. Також запланували ремонт покрівлі дитсадка. Дякую голові громади Дмитру Церні за конструктивну співпрацю і турботу про свою громаду», – зазначив Олександр Барський.

photo_2023-05-28_15-32-42.jpg

09-10.jpg

10-9.jpg

11-9.jpg

12-8.jpg

Гуманітарна допомога Долинській амбулаторії надана благодійним фонду «Рідний Берег», заснованого Олегом Радковським та Михайлом Поживановим і БФ «З Одесою в серці» Анатолія Коломійця, в рамках роботи партійного гуманітарного центру «Одеса ХАБ Батьківщина».

Связанные новости

На склонах вдоль побережья Одессы сотрудники мэрии провели субботник (фото)

odmedia

«Это нужно пиарить на всю страну» — Шкарлет в восторге от дома детского и юношеского творчества «Белая акация»

diphenom111

В Одессе изнасиловали женщину

Ludmila Bulay

В Одесской области за зверское убийство молодому мужчине «дали» 13 лет

admin

Олег Радковський привітав учасників обласної спартакіади місцевого самоврядування «Рухайся до Перемоги»

diphenom111

Работники ЦОГ в Одессе содействуют рейдерам в отъеме чужой земли?

Оставить комментарий