Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Юлія Тимошенко: Фінансування лікування та реабілітації військових має бути збільшено у 2,6 раза

Герої, які захищають Україну від російського агресора, та родини загиблих бійців мають бути захищені державою.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час візиту разом з командою до шпиталю у Харкові.

Голова партії переконана, що на лікування військовослужбовців має виділятися у 2,6 раза більше коштів, за  ними мають зберігатися «бойові» виплати та доплати в повному обсязі на час лікування й реабілітації. А процедура оформлення документів, необхідних для отримання коштів, має бути негайно спрощена, і цим мають займатися військові частини.

«Не мусять поранені бійці це оформлювати. Це має зробити день у день військова частина, щоб наші поранені герої мали і грошове утримання, і всі надбавки», – зазначила Юлія Тимошенко.

Лідер партії упевнена, що лікування поранених героїв має відбуватися до повного одужання, не може бути обмежено в термінах і має включати також реабілітацію.

Юлія Тимошенко пропонує, щоб на лікування військовослужбовців, які боронять Україну, виділялося у 2,6 раза більше фінансів, у порівнянні з лікуванням цивільних, адже у воєнних шпиталях не вистачає грошей: «Такі лікарні мають бути першим  пріоритетом і не повинні фінансуватися по залишковому принципу».

За словами Юлії Тимошенко, протезування повинно бути на найвищому технологічному рівні, а держава має закуповувати найкращі протези у світових виробників і стояти на заваді «дерибану» заводів з протезування.

Поміж пріоритетів, на думку Тимошенко, повинно бути й створення мережі сучасних реабілітаційних центрів та хоспісів для лікування військовослужбовців з інвалідністю. Суттєвого осучаснення, за її словами, потребує також національний перелік медикаментів для лікування поранених бійців, які купуються за державний кошт.

«Саме наша команда добилася ухвалення постанови уряду про збільшення в 1,5 раза зарплати медикам, які працюють в зоні бойових дій. Саме наша команда домовилася про те, щоб негайно коригувати протоколи та Нацперелік медикаментів. Саме наша команда домовилася про те, що ми розглядаємо питання про підняття у 2,6 раза тарифів на лікування та харчування військових. Ми поряд з нашими героями. Ми поряд з лікарнями, які надають допомогу пораненим воєнним», – зазначила Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини» підкреслила внесок в цю справу Благодійного фонду «Надія» та депутата фракції Валерія Дубіля і повідомила, що найближчим часом завдяки спільним зусиллям одна з прифронтових лікарень отримає  комп’ютерний томограф.

Связанные новости

Россияне намерены использовать аэродром в Приднестровье для продолжения атак

diphenom111

Жители Вилково ответят в суде за незаконное оружие и выращивание конопли (фото)

Ludmila Bulay

В Одесі вшанували пам’ять Героїв Крут

Коронавирус 30 ноября в Одессе и области: 367 человек заболели за сутки

Ludmila Bulay

Авто та квадрокоптери для Нацгвірдії від громад Одещини

diphenom111

Русский дрон попали в дом в Одессе, где живет бабушка теннисистки Ястремской

Оставить комментарий