Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Український бізнес потребує підтримки, а не посилення податкового тиску,  – Валентин Наливайченко

«Ми проти посилення податкового навантаження на наших підприємців, особливо дрібних. Український бізнес відправив своїх працівників на фронт, втратив склади, продукцію, ринки на тимчасово окупованих територіях. Тут і зараз українські підприємства мають отримати дієву підтримку від уряду та парламенту», – сказав він.

За словами Наливайченка, цього, на жаль, не врахувала провладна більшість у парламенті, проштовхуючи сумнозвісний податковий законопроєкт №8401.

«Допомога такому бізнесу має бути у пільговому оподаткуванні, відсутності перевірок, відсутності хабарництва, здирництва  і всієї корупції, яка, на жаль, не пішла з податкових органів. Викорінити корупцію – означає позбавити наш бізнес цього «корупційного» податку», – наголосив народний депутат.

«Батьківщина» виступає за те, щоб податки йшли до бюджету і на потреби ЗСУ, щоб не було корупції у владі й розкрадань держбюджету, зауважив Валентин Наливайченко.

Нагадаємо, більшість народних обранців таки проголосувала за скандально відомий законопроєкт № 8401 щодо додаткового навантаження на малий і середній бізнес.

Фракція «Батьківщина» в парламенті за законопроєкт не дала жодного голосу.

Связанные новости

Руководство предприятия «Экомилк» избивает своих сотрудников?

В Одессе состоится большой весенний концерт

odmedia

Михайло Поживанов: роздуми про найбільш актуальне

diphenom111

Масштабний благодійний проект для дітей Бессарабії

diphenom111

Срыв учебного процесса и давление на кандидатов: в новом одесском университете готовятся к выборам ректора

diphenom111

Коронавирус в Украине и Одессе: статистика на 29 декабря

Ludmila Bulay

Оставить комментарий