Сайт новостей настоящего одессита
Новости

В Одесі відбулась щорічна Конференції педагогічних працівників області

В Будинку представництв Одеської обласної ради пройшла серпнева конференція працівників освіти області: «Освіта Одещини в умовах війни: зміни, досягнення та виклики».

Захід відкрив директор Департаменту освіти і науки Одеської ОДА Олександр Лончак, зазначивши, що незважаючи на війну, обстріли та повітряні тривоги педагогам Одещини вдалося згуртуватись і зберегти життєстійкість освітнього процесу.

Учасників конференції також привітав перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський. Політик подякував викладачам за їх роботу, бо саме педагоги сьогодні формують світогляд та навчають наших дітей – майбутнє України.

07

«Щиро дякую за вашу працю, терпіння та виховання наших дітей. Упевнений, що наша молодь буде гідним наслідувачем українського духу свободи, за яку тисячоліттями боролися наші предки і продовжують боротися наші незламні воїни», сказав у вітальному слові Олег Радковський.

06

Під час заходу також були вручені нагороди переможцям конкурсу «Учитель року», а керівники відділів освіти районних адміністрацій області презентували колегам досягнення викладачів своїх громад за минулий рік.

Резюмуючи захід, викладачі зазначили, що головне їх завдання на сьогодні, щоб і в цьому навчальному році, незважаючи на війну, діти у школі відчували себе, як удома — в безпеці та комфорті.

09

03

Связанные новости

Вскоре на всех временных сооружениях Одессы появятся QR-коды

diphenom111

В Одессе прошел студенческий баскетбольный турнир 3х3 (фото)

На манеже все те же: в Одессе выступали против нового губернатора (фото)

Марина Жигалюк

Вручение повестки с задержанием в Одессе: дело расследует ГБР

diphenom111

Сегодня на маршрутах Одессы вновь работает только 50 % электротранспорта

diphenom111

Компьютерная школа Hillel примет лекцию Марка Цукерберга

Оставить комментарий