Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Одеська обласна організація профспілки працівників держустанов підвела підсумки роботи за 2022 рік

Сьогодні відбулось урочисте засідання ІІІ Пленуму Одеської обласної організації профспілки працівників державних установ України, під керівництвом голови організації Олександра Буфетова. У заході прийняв участь Перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський та очільник Одеської обласної організації Федерації профспілок України Буратинський В’ячеслав.

0303

«Триваюча безпрецедентна російська агресія, відібравши тисячі життів українських захисників та цивільних громадян, змінила країну, людей і всі сфери їх життя. Керівництво обласної профспілки визначило першочерговими завданнями на 2023 рік допомогу постраждалим від наслідків війни та ЗСУ. За минулий рік ми передали допомоги нашим військовим на 180 тисяч гривень», — розповів під час доповіді Олександр Буфетов.

0707

На зібранні під час ІІІ Пленуму підвели підсумки роботи за минулий рік, затвердили Звіт про роботу в 2022 році, та обговорили хід виконання Програми дій Профспілки 2020-2025 — «5 років — 5 кроків».

«Одеська обласна організація та Федерація профспілок неодноразово підтвердили себе дієвими учасниками громадського суспільства. Профспілки виконують вкрай важливу функцію по захисту прав та підтримці працівників підприємств та установ. Обласна рада зі свого боку засвідчує повну підтримку профспілкам, про що в 2021 році був підписаний відповідний Меморандум про співпрацю між Одеською ОДА, облрадою та Профспілкою працівників державних установ України», — зазначив Олег Радковський.

Связанные новости

Владимир Кабаченко: «Законопроект об обличителях коррупции имеет два важных недостатка»

К 8 годам заключения приговорен агент РФ, готовивший теракты в Одесской области

Хорошая новость: в Украину везут лекарство от COVID-19

Марина Жигалюк

С 30 января будет временно изменено движение по улице Водопроводной (схемы)

Ludmila Bulay

Дома некоторых одесситов сегодня отключат от водоснабжения (адреса)

Марина Жигалюк

29 мая Национальный университет «Одесская юридическая академия» вновь открывает свои двери для встречи с поступающими! (видео)

Ludmila Bulay

Оставить комментарий