Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Найвпливовіша партія Європи підтримала надання партії «Батьківщина» статусу асоційованого члена

Про це йшлося під час Політичної Асамблеї ЄНП, яка проходить у місті Гельсінкі (Фінляндія).

01__.jpeg

За словами заступника Голови партії «Батьківщина», першого заступника голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорія Немирі, учасники Асамблеї одноголосно підтримали надання статусу асена «Батьківщині» та визнали заслуги нашої партії у демократичній розбудові України».

«Це велика честь для нас. Ми вдячні нашій родині ЄНП за таке рішення. «Батьківщина», яка є найстарішою парламентською партією України, докладала і докладатиме максимум зусиль для затвердження демократичних проєвропейських цінностей на шляху України до Європейського Союзу», – сказав він.

03__.jpeg

«Зараз право стати повноправним членом ЄС наш народ виборює кров’ю на полі бою, захищаючи увесь демократичний світ від терористичного кремлівського режиму», – наголосив Григорій Немиря.

Нагадаємо, що 9-10 березня делегація партії «Батьківщина» бере участь у Політичній Асамблеї ЄНП.

Довідково: ЄНП є найбільшою та найвпливовішою політичною силою на європейському континенті.  До її складу входять 83 партій та партнерів з 43 країн, Президент Європейської Комісії та Президент Європейського Парламенту, 9 голів  країн-членів ЄС та 3 голови країн, які не є членами ЄС, 9 членів Європейської Комісії; вона має найбільшу фракцію в Європарламенті. «Батьківщина» отримала статус спостерігача в ЄНП у 2008 році.

В Асамблеї також беруть участь Президент Європейського Парламенту Роберта Мецола та члени Європейського парламенту, члени національних парламентів ЄС, лідери партій ЄС, які входять до складу ЄНП.

Связанные новости

Депутат Одесского облсовета Дмитрий Ковбасюк может получить Премию Верховной Рады Украины

marinaajigalyuk@gmail.com

Оккупанты в Херсонской области оборудовали себе жилье в сарае со свиньями

diphenom111

Отключение газа в Одессе на вторник, 18 января (адреса)

Ludmila Bulay

Одесские школьники и студенты смогут изучать курсы морально-нравственного воспитания

Юлія Тимошенко зустрілася з депутатами парламенту Чехії

В Украине действует образовательный чатбот EducationUaBot

diphenom111

Оставить комментарий