Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Юлія Тимошенко: Повернення «бойових» виплат військовим – це величезний крок назустріч героям

Фракція «Батьківщина» вважає справедливим рішенням та величезним кроком уперед ухвалення законопроєкту №9342 про виплати «бойових» військовим, що перебувають на лікуванні й проходять реабілітацію, та встановлення 30-денної оплачуваної відпустки.

На цьому наголосила лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко  під час обговорення законопроєкту про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань, пов’язаних із проходженням військової служби під час дії воєнного стану.

«Законопроєкт №9342 – це величезний крок назустріч нашим героям. З поправок нашої команди були враховані фундаментальні речі. В першу чергу, це повернення повноцінної оплачуваної тридцятиденної відпустки для військових. Це те, чого очікували на фронті. По-друге, наш борг перед пораненими військовими – величезний, і ресурси держави та всього світу мають працювати на відновлення їхнього здоровʼя», – зазначила Юлія Тимошенко.

Вона також уточнила, що в законопроєкті були враховані правки депутатів «Батьківщини» щодо виплат в повному обсязі «бойових» військовим, які перебувають у шпиталях на лікуванні та протягом двох місяців проходження реабілітації.

«Таким військовим повністю зберігається сума виплат, яку вони отримували, захищаючи Україну на передовій. Йдеться про 100 тисяч гривень та додаткових 20 тисяч гривень. Окрім цього, такі виплати  здійснюватимуться протягом двох місяців реабілітації. Це означає, що країна дає нашим героям достатньо грошей на час лікування та відновлення здоров’я», – пояснила Юлія Тимошенко.

Утім, лідерка «Батьківщини» стурбована тим, що не була врахована пропозиція фракції щодо збільшення у 2,5 раза фінансування пакетів  НСЗУ на лікування поранених військових.

«Ми як держава, як народ зобов’язані дати ту суму грошей на лікування, яка потрібна, щоб поставити поранених на ноги», – наголосила Юлія Тимошенко.

До того ж за наполяганням депутата фракції Михайла Цимбалюка було збільшено термін відпусток військовослужбовцям. Так, під час дії воєнного стану військовим надаватиметься частина щорічної відпустки обсягом 30 днів, курсантам – канікулярна відпустка 10 днів зимова та 20 днів літня, строковикам – 30 днів.

Ухвалення відповідного закону Юлія Тимошенко вважає кроком уперед, але впевнена, що заради справедливості в подальшому парламент все ж таки  має повернути норму щодо щомісячних тридцятитисячних виплат всім без винятку військовим в Україні.

Связанные новости

В Одессе приняли новую программу ЖКХ

Ludmila Bulay

«Кто важнее – путин или родная мама»: СБУ выложила разговор солдата рф с матерью

Завершился VII Международный фестиваль «Золотые скрипки Одессы»

Ludmila Bulay

Одесский международный кинофестиваль объявил победителей в трех номинациях

diphenom111

Незаконний продаж електронних сигарет: за матеріалами БЕБ судитимуть одесита

Марина Жигалюк

В Одессе повредили ограждение колонны-памятника (фото)

Ludmila Bulay

Оставить комментарий