Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Команда партії «Батьківщина» продовжує допомагати громадам Одеської області

Питання бомбосховищ для шкіл та допомога медзакладам стали головною темою візиту Олега Радковського до громад півночі Одеської області.

Делегація «Батьківщини» у складі голови обласного партосередку Олега Радковського, депутата обласної ради Олександра Барського, заступника голови обласної парторганізації Сергія Веселова та керівника «Батьківщини молодої» області Сергія Шутова — відвідала Савранську громаду Подільського району.

01-12_1.jpg

Разом з нашими депутатами громади — Олександром Шевченко, Валерієм Самойлюком та Сергієм Таранюком політики зустрілися з в.о. голови Савранської селищної ради Олегом Жируном.

03-7_2.jpg

Обговорили стан справ у громаді та першочергові проблемні питання. Наразі громаді потрібні укриття для ліцеїв та кошти на добудову амбулаторії, яка стоїть незавершена вже декілька років.

10-2_5.jpg

13-2_2.jpg

12-2_2.jpg

11-3_3.jpg

«Для якнайшвидшого вирішення питання по укриттю зустрілись з директором Савранського ліцею Олександром Лебеденко. Це найбільший учбовий заклад в громаді, де навчається 670 дітей. Обговорили деталі проекту, будемо працювати над його втіленням у життя», — розповів Олег Радковський.

06-4_2.jpg

05-6_2.jpg

Окрім того, політики зустрілись з директором Савранськоі лікарні Аллою Черноволюк та передали медзакладу гуманітарну допомогу від БФ «Шляхетна справа» Сергія Шутова.

07-2_1.jpg

08-2_1.jpg

09-1_2.jpg

Другою точкою робочої поїздки стала Зеленогірська громада, яку очолює «батьківщинівець» Володимир Калкатін.

Разом з головою громади та нашими депутатами Подільської райради, Вадимом та Олексієм Стоцькими політики оглянули місцеву амбулаторію.

16-1_4.jpg

15_1_copy_copy.jpg

17-1_5.jpg

Наразі в закладі головне питання, це завершення ремонту у відділеннях, яке зупинилось через повномасштабну війну.

18-1_2.jpg

19_2.jpg

«Обговорили з керівником медзакладу громади Григорієм Ратушняком питання роботи амбулаторії та допомоги з боку обласної ради. Також передали лікарям допоміжні медичні засоби, ліки та обладнання від благодійного фонду «Шляхетна справа», члена нашої партійної команди Сергія Шутова», — зазначив Олег Радковський.

20-1_1.jpg

21-1_2.jpg

Політик також додав, що завдяки спільній роботі наших депутатів в обласній раді, районних радах області та радах громад, команді «Батьківщини» вдається ефективно допомагати закладам освіти та медицини, стабільна та безпечна робота яких, вкрай важлива для людей.

Связанные новости

Кого одесситы поддержат на выборах: результаты соцопроса

Ликвидатор завода Минобороны в Одессе загнал предприятие в долги фирмам из «ЛНР»?

Летом до Белгорода-Днестровского и Затоки будет ходить поезд из Черновцов

Ludmila Bulay

Одесский крематорий ждет реконструкция

Ludmila Bulay

На Зоопарковой Труханов открыл уникальный Центр здоровья семьи

На заметку одесситам: изменили правила адаптивного карантина

Ludmila Bulay

Оставить комментарий