Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Окнянська громада Одещини передала чергову допомогу нашим воїнам

Окнянська громада Одещини, яку очолює член партії «Батьківщина» Олег Бєлоус, послідовно і цілеспрямовано допомагає ЗСУ, спільно з депутатським корпусом визначивши одним з пріоритетів діяльності громади — підтримку та допомогу Збройним силам України.

Як розповів голова громади Олег Бєлоус, заходи з підтримки ЗСУ здійснюються в рамках цільової Програми «Підтримки Збройних Сил України, заходів з підтримки територіальної оборони Окнянської селищної ради та підготовки населення до участі у русі національного спротиву на 2022-2024 роки».

В рамках цієї роботи, 22 вересня, за клопотанням однієї з військових частин, було передано захисникам: квадрокоптери, комплекти акумуляторів, антени, монокуляри, зарядні станції, генератори, ноутбуки, планшети та цілий ряд іншого обладнання.

01

02

06

04

08

07

«Ми відчуваємо безсумнівну відповідальність перед нашою країною та військовими, які стоять на захисті України. Хлопці кожного дня власними потом і кров’ю «вигризають» у ворога нашу перемогу. Не жаліючи себе та ризикуючи власним життям, вони мужньо боронять нашу землю. Зі свого боку ми продовжуємо працювати та підтримувати армію і наближати Перемогу, кожен на своїй ділянці», — розповів Окнянський селищний голова Олег Бєлоус.

05

Військові, які отримали від громади дрони та різноманітне оснащення, зазначили, що дана допомога дозволить їм ефективніше виконувати бойові завдання.

Олег Бєлоус також зазначив, що постійно допомагати ЗСУ Окнянській громаді вдається завдяки усім жителям, які працюють на території громади та чесно сплачують податки.

«Наша віра у перемогу вже переросла у впевненість. Але це не привід розслаблятися. Це означає, що ми маємо докласти ще більше зусиль, ще більше сконцентруватися кожен на своєму місці. Коли кожен буде робити свою справу так, ніби перемога залежить від нього особисто, нас ніхто не здолає», — додав голова громади Олег Бєлоус.

Уся, закуплена громадою допомога військовим, вже передана воїнам.

10

Связанные новости

Одесским мамочкам на заметку: ношение масок детьми младше двух лет опасно для их здоровья!

Марина Жигалюк

На дорогах Одессы появились «берлинские подушки»

Ludmila Bulay

Вице-мэр Одессы: «На знаке городов-побратимов появилось новое направление» (фото)

Ludmila Bulay

Да будет свет: «Укрэнерго» отменил стабилизационные отключения в Одессе и области

diphenom111

Тамила Афанасьева: «Мы продемонстрировали эффективную работу»

«Батьківщинівці» Одещини прийняли участь у Молитовному Сніданку

Оставить комментарий