Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

В Одесі за підтримки «Батьківщини» відбувся другий Міжнародний конкурс вокалістів

Перший заступник голови Одеської облради, голова «Батьківщини» Одещини Олег Радковський привітав лауреатів та переможців конкурсу, а також вручив Вірі Ревенко цінний подарунок від обласної ради.

«Ви робите велику справу, працюючи на культурному фронті та підтримуючи українську і світову культуру, особливо зараз — в такий складний для країни час. Дякую Вірі Ревенко та усьому колективу академії за яскравий конкурс та підтримку талановитої молоді. Одеська музична академія завжди була колискою митців, що прославляли Одесу і Україні на весь світ», — сказав у вітальному слові Олег Радковський.

05-8.jpg

Варто зазначити, що до організаційного комітету конкурсу увійшли голова партосередку міста Одеса Михайло Поживанов та очільник «Батьківщини» Одеського району Сергій Білюк.

Вітання учасникам та переможцям конкурсу від Михайла Поживанова зачитав Володимир Сорохманюк, так як пану Михайлу обставини не дали можливості бути присутнім особисто.

07-7.jpg

10-7.jpg

Окрім грамот та нагород, переможці вокального конкурсу отримали грошові призи. Це стало можливим завдяки меценатській підтримці заходу Михайлом Поживановим та Сергієм Білюком.

13-7.jpg

08-6.jpg

Связанные новости

Некоторые одесситы выходной проведут в темноте (адреса)

80 незаконно размещенных рекламных конструкций демонтировали на улицах Одессы (фото)

Заместитель одесского городского головы посетил Хайфу с рабочим визитом (фото)

За неделю в Одесской области произошло более двух сотен пожаров

Ludmila Bulay

«Открытием года» по версии рейтинга «Народное признание» в 2020 году стало интернет-издание 8NEWS

suchkov roman

Известны пять этапов проекта трамвайного маршрута «Север-Юг» (видео)

Ludmila Bulay

Оставить комментарий