Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Михайло Поживанов: «Морпіхи вдячні нам усім за безпілотники»

Під час квітневої арт-зустрічі відомого політика і громадського діяча, водночас – письменника і художника, Михайла Поживанова з одеситами,  було продано кілька його художніх робіт з метою замовлення на виручені кошти безпілотних авіаційних комплексів для наших морпіхів. До цих грошей додалися ще й донати від численних благодійників.

І ось Михайло Поживанов повідомляє, що безпілотні авіаційні комплекси для 35-ї окремої бригади морської піхоти, на які він збирав кошти, передано від нього керівництву ВМС ЗСУ, а воно скеруює ці безпілотники за призначенням.

– Велика вдячність усім, хто взяв участь у арт-зустрічі та довірився моєму заклику у соцмережах і надіслав свої донати, адже дуже багато людей відгукнулося! – коментує подію пан Михайло. – Усі зібрані  кошти пішли повністю для БпАК. Військові вдячні всім нам! А ми розуміємо, що Збройні Сили України та всі українці – це єдине ціле, єдина нація, яка захищає нашу країну! Отже, не припиняємо наш волонтерський рух. Донатимо, допомагаємо, працюємо далі!

36

Связанные новости

Непризнанное Приднестровье не будет проситься в состав рф – ГУР

diphenom111

Харакири без видимых на то причин совершил 15-летний житель Одесской области

Ludmila Bulay

В боях за Изюм погиб легендарный боец, который с первых дней войны боролся с РФ на Донбассе

Вниманию жителей Одесской области: заработали два пункта пропуска

Марина Жигалюк

В одесском трамвае скончался пожилой мужчина

diphenom111

Одессит заплатит штраф за подделку COVID-сертификата и взятку

Ludmila Bulay

Оставить комментарий