Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Михайло Поживанов: «Морпіхи вдячні нам усім за безпілотники»

Під час квітневої арт-зустрічі відомого політика і громадського діяча, водночас – письменника і художника, Михайла Поживанова з одеситами,  було продано кілька його художніх робіт з метою замовлення на виручені кошти безпілотних авіаційних комплексів для наших морпіхів. До цих грошей додалися ще й донати від численних благодійників.

І ось Михайло Поживанов повідомляє, що безпілотні авіаційні комплекси для 35-ї окремої бригади морської піхоти, на які він збирав кошти, передано від нього керівництву ВМС ЗСУ, а воно скеруює ці безпілотники за призначенням.

– Велика вдячність усім, хто взяв участь у арт-зустрічі та довірився моєму заклику у соцмережах і надіслав свої донати, адже дуже багато людей відгукнулося! – коментує подію пан Михайло. – Усі зібрані  кошти пішли повністю для БпАК. Військові вдячні всім нам! А ми розуміємо, що Збройні Сили України та всі українці – це єдине ціле, єдина нація, яка захищає нашу країну! Отже, не припиняємо наш волонтерський рух. Донатимо, допомагаємо, працюємо далі!

36

Связанные новости

Вниманию участников дорожного движения: в Одессе ремонтируют ливневки (фото)

Ludmila Bulay

«Ваш сын объявлен безвестно отсутствующим в военной части»: как россия пытается скрыть потери на крейсере «Москва»

diphenom111

В Одессе проходит международная туристическая конференция

odmedia

Не вірте фейками – питна вода в Одесі безпечна

diphenom111

Студенческая жизнь начинается с общежития: одна из причин почему абитуриенты выбирают именно Одесскую юридическую академию

Сооснователь «Цитруса» рассказал о рейдерском захвате компании со стороны партнера

Оставить комментарий