Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

В Одесі вшанували пам’ять жертв політичних репресій 1937-1939 років

До цієї трагічної пам’ятної дати на Західному цвинтарі Одеси, де поховані останки закатованих радянською владою українців, представники влади та духовенства вшанували пам’ять жертв тих страшних репресій, а святі отці прочитали спільну молитву.

01-9.jpg

03-9.jpg

06-11.jpg

05-9.jpg

Перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський, наголосив на важливості вивчення і пам’яті трагічних уроків нашої історії усім суспільство.

«У ті жахливі часи ми втратили кращих представників інтелігенції, науки та культури — цвіт нації. Сьогодні ми знову втрачаємо своїх синів та доньок через ганебну війну та нелюдів, що ведуть її проти України. Але добро завжди перемагає зло. Ми пам’ятаємо нашу історію і вчимося на ній, бо ми вільна країна, вільні люди і ми неодмінно переможемо зло», — сказав Олег Радковський.

08-7.jpg

Нагадаємо, що саме за підтримки політика, в 2016 році на місці поховання закатованих радянською владою був встановлений пам’ятний камінь.

10-8.jpg

Связанные новости

В Одессе до конца года сделают еще 7 островков безопасности

Ludmila Bulay

Рейтинг «Народное признание – Одессит года» назвал номинанта на звание «Спортивное будущее Одессы»

Ludmila Bulay

О подведомственных территориях коммунальщики Одессы заботятся даже зимой (фото)

Ludmila Bulay

Департамент здравоохранения Одесской ОГА награжден за сохранение здоровья и жизни жителей Одесской области в период пандемии COVID-19 (видео)

Ludmila Bulay

В Одессе наградят лучших врачей южного региона Украины

В Украине выпущена новая памятная монета номиналом 20 гривен (фото)

Марина Жигалюк

Оставить комментарий