Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Творчий конкурс під час війни – це демонстрація сили непереможного українського духу!

– Я розумію, – зауважив Михайло Поживанов, –  наскільки важливою є така підтримка молодих професійних виконавців, особливо в тривожні часи, коли державі не до культури, на жаль… Моя шана всім причетним до втілення цього проєкту, адже особливо зараз, під час війни, будь-який творчий конкурс – це відчуття надії та демонстрація сили нашого непереможного українського духу!

Моя вдячність засновниці конкурсу Вірі Олексіївні Ревенко – народній артистці України, професору та директорці оперної студії Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової, яка своєю невтомною працею, своїм ентузіазмом, завзяттям та вірою в успіх, демонструє нам необхідність проведення подібних заходів.

photo_2023-05-20_23-13-50_2.jpgphoto_2023-05-20_23-13-51.jpgphoto_2023-05-20_23-13-50_4.jpg

Вітаю всіх учасників, лауреатів, всіх викладачів, академію з прекрасними мистецькими перемогами! Бажаю великих творчих шляхів! Щиро вітаю одеситів з прекрасним музичним дійством, яке відбулося в нашому місті! Це направду дуже значуща культурна подія для багатьох людей, для студентів, для музикантів, для всього суспільства, для нашого життя, для утвердження правди та миру, за які бореться зараз вся наша Україна.

Ми не перестаємо дякувати нашим військовим за можливість жити далі, за можливість розвиватися, вчитися, співати, змагатися.  Ми і далі тримаємо стрій, кожен на своєму місті наближаємо нашу перемогу та мирне щасливе життя!

Связанные новости

Жители Фонтанки будут совместными усилиями помогать нуждающимся

Представительство амбассадора Одессы открылось в Италии (фото)

Ludmila Bulay

Новий фейк росіян: «Азов» розмістив маніфест про зраду Зеленського

diphenom111

Продавали гранаты: в Одессе двоим мужчинам сообщили о подозрении

diphenom111

В Одессе перевыполнили план высадки тысячи белых акаций (видеокомментарий)

Ludmila Bulay

Мошенники под видом налоговой орудуют в Одесской области

Ludmila Bulay

Оставить комментарий