Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Черговий медзаклад отримав допомогу від «Батьківщини» Одещини

Як повідомив депутат Одеської обласної ради Олександр Барський, в Слобідській громаді відбувся благодійний ярмарок по збору коштів на підтримку ЗСУ та святковий концерт до Дня вишиванки.

«Завдяки нашим воїнам ми маємо можливість сьогодні проводити такі гарні заходи, що дають змогу підтримувати ЗСУ та бадьорять і гуртують людей. Дякуючи роботі нашого гуманітарного центру «Одеса ХАБ Батьківщина» та благодійному фонду Анатолія Коломійця «З Одесою в серці» ми передали гуманітарну допомогу для амбулаторії селища Слобідка», — розповів Олександр Барський.

03-10.jpg

Зазначимо, що підтримка лікарень та медзакладів для команди партії «Батьківщина» в Одеській області, на чолі з Олегом Радковським є пріоритетною. Політики постійно працюють в громадах, обласній раді та з народними депутатами у парламенті задля недопущення закриття чи скорочення лікарень.

«Кожен медзаклад Одещини має працювати та бути забезпеченим задля надання усіх необхідних послуг людям. Тому наша команда відстоює лікарні в громадах області та робить все можливе для їх стабільної роботи і недопущення закриття. Працюємо заради Перемоги та України!», — зазначив Олег Радковський.

05-10.jpg

04-9.jpg

06-12.jpg

Связанные новости

Путешествия делают человека счастливым — Галина Троцко

Марина Жигалюк

В Одессе работают камеры автоматической фиксации нарушений ПДД (адреса)

Ludmila Bulay

В Одессе хотят составить список ресторанов, дружественных к иностранцам

Вице-мэр Одессы Павел Вугельман: «За сутки в городе выздоровели 8 пациентов с COVID-19»

Марина Жигалюк

Израильский город может стать новым партнером Одессы

Одесскую мэрию посетила израильская делегация

odmedia

Оставить комментарий