Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Черговий медзаклад отримав допомогу від «Батьківщини» Одещини

Як повідомив депутат Одеської обласної ради Олександр Барський, в Слобідській громаді відбувся благодійний ярмарок по збору коштів на підтримку ЗСУ та святковий концерт до Дня вишиванки.

«Завдяки нашим воїнам ми маємо можливість сьогодні проводити такі гарні заходи, що дають змогу підтримувати ЗСУ та бадьорять і гуртують людей. Дякуючи роботі нашого гуманітарного центру «Одеса ХАБ Батьківщина» та благодійному фонду Анатолія Коломійця «З Одесою в серці» ми передали гуманітарну допомогу для амбулаторії селища Слобідка», — розповів Олександр Барський.

03-10.jpg

Зазначимо, що підтримка лікарень та медзакладів для команди партії «Батьківщина» в Одеській області, на чолі з Олегом Радковським є пріоритетною. Політики постійно працюють в громадах, обласній раді та з народними депутатами у парламенті задля недопущення закриття чи скорочення лікарень.

«Кожен медзаклад Одещини має працювати та бути забезпеченим задля надання усіх необхідних послуг людям. Тому наша команда відстоює лікарні в громадах області та робить все можливе для їх стабільної роботи і недопущення закриття. Працюємо заради Перемоги та України!», — зазначив Олег Радковський.

05-10.jpg

04-9.jpg

06-12.jpg

Связанные новости

Дороги в Одессе покрылись льдом: техника коммунальщиков вышла на улицы

diphenom111

В Одесской области Shahed снова пытались поразить энергоинфраструктуру

diphenom111

В Одессе мошеннице из ломбарда грозит тюремный срок

Ludmila Bulay

В селах Одесского региона вывоз бытового мусора – бесплатный

Ludmila Bulay

Михайло Поживанов: чому не можна зараз приймати новий податковий законопроєкт?

diphenom111

Летели в сторону Одесского района: над морем сбиты две ракеты

diphenom111

Оставить комментарий