Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

В Одесі вшанували пам’ять жертв Бабиного Яру

Перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський та міський голова Одеси Геннадій Труханов прийняли участь у пам’ятній церемонії, що відбулась у Прохоровському сквері Одеси.

08_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg07_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg06_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg04_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg02_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

«Сьогодні чергова річниця страшної трагедії Бабиного Яру. Сьогодні це знову повторюються, але вже руками російських фашистів. Злочинці, що вчиняють злочини проти людства – обов’язково будуть покарані. А наша країна — обов’язково переможе», — зазначив Олег Радковський.

05_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

У роки Другої світової війни Бабин Яр став місцем, де за кілька днів у 1941 році нацисти розстріляли більш ніж 30 тисяч київських євреїв. А за два роки окупації кількість жертв в урочищі сягнула 100 тисяч людей різних національностей.

01_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Связанные новости

Новые автобусы в Одессе позволят существенно сократить выброс вредных веществ в атмосферу (видеокомментарий)

Ludmila Bulay

Комитет поддержал поправку Юлии Тимошенко: упрощенцев-ФЛП освободят от штрафов

Директор экономического департамента Одесской ОГА Дмитрий Радулов: «Я технократ, и в этом качестве в представлении не нуждаюсь»

Марина Жигалюк

Одесситов просят не передвигаться по территории побережья

37-я годовщина Чернобыльской катастрофы: что случилось в роковую ночь 26 апреля

218 судов заблокировано из-за выхода рф из «зерновой сделки»

diphenom111

Оставить комментарий