Сайт новостей настоящего одессита
Новости

В Одесі призначили нового Генерального консула Вірменії

У Вірменському культурному центр ім. Л.Х. Калустьяна відбувся урочистий прийом з нагоди завершення місії Генеральний консул Республіки Вірменія в Одесі Геворгом Петросяном. Пан консул працював в Україні з 2018 року, і наразі повертається на батьківщину працювати в МЗС.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Вірменія в Україні Владімір Карапетян представив нового Генерального консула Республіки Вірменія в Одесі, пана Гагіка Айрапятяна.

На заході також були присутні керівники Одеси та області — перший заступник голови Одеської ОДА Борис Волошенков, перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський та заступник Одеського міського голови Павло Вугельман. Держслужбовці привітали новопризначеного консула та зазначили на важливості подальшого розвитку відносин між нашими країнами.

Взаємовідносини між Україною та Вірменією розвиваються, а підтримка українців в непростий час війни дуже важлива. Генеральний консул Геворг Петросян плідно працював в Одесі майже п’ять років, за які вірменська громада Одеси тісно інтегрувалась в життя міста, працює чудовий культурний центр та налагоджуються бізнес зв’язки.

11111111111111

Связанные новости

Бывший руководитель одесской налоговой заплатила залог, не успев попасть в СИЗО

В Одесской области школы собирают 25-копеечные монеты для спасения больных раком детей

Ludmila Bulay

Во время Пасхального обмена пленных домой удалось вернуть двух одесских морпехов

diphenom111

В Одессе на важном перекрестке вводится круговое движение (схема)

Ludmila Bulay

Из Одессы вышло судно с 25 тыс. тоннами пшеницы

diphenom111

ОНМедУ вернулся к штатной работе: коллектив вместе с полицией выдворили Дубинину и компанию

odmedia

Оставить комментарий