Сайт новостей настоящего одессита
Новости

В Одесі призначили нового Генерального консула Вірменії

У Вірменському культурному центр ім. Л.Х. Калустьяна відбувся урочистий прийом з нагоди завершення місії Генеральний консул Республіки Вірменія в Одесі Геворгом Петросяном. Пан консул працював в Україні з 2018 року, і наразі повертається на батьківщину працювати в МЗС.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Вірменія в Україні Владімір Карапетян представив нового Генерального консула Республіки Вірменія в Одесі, пана Гагіка Айрапятяна.

На заході також були присутні керівники Одеси та області — перший заступник голови Одеської ОДА Борис Волошенков, перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський та заступник Одеського міського голови Павло Вугельман. Держслужбовці привітали новопризначеного консула та зазначили на важливості подальшого розвитку відносин між нашими країнами.

Взаємовідносини між Україною та Вірменією розвиваються, а підтримка українців в непростий час війни дуже важлива. Генеральний консул Геворг Петросян плідно працював в Одесі майже п’ять років, за які вірменська громада Одеси тісно інтегрувалась в життя міста, працює чудовий культурний центр та налагоджуються бізнес зв’язки.

11111111111111

Связанные новости

Одесские комбинаторы завладели землей и зданиями комплекса для детей (фото)

Ludmila Bulay

В Одесі пройде Інфодень від УКФ: що потрібно знати культурним закладам для перемоги у грантових проєктах

Чергова лікарня Одеси отримала допомогу від «Батьківщини»

Авиакатастрофа в Одессе в 2020 году: названы причины

Ludmila Bulay

В Одесской области жестоко убили врача

Ludmila Bulay

Михайло Поживанов: що думають про корупцію в Україні на Заході і чому це мало хвилює українців?

Марина Жигалюк

Оставить комментарий