Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Олег Радковський з командою привезли допомогу Одеському зоопарку

Окрім підтримки жителів громад області та медичних закладів регіону, команда партії «Батьківщина» Одещини на чолі з Олегом Радковським також опікується мешканцями Одеського зоопарку.

Політики в черговий раз привезли до Одеського зоопарку різноманітний корм для тварин та зустрілись з директором закладу Ігорем Бєляковим.

0303

Разом з Олегом Радковським допомогли доставити вантаж голова партосередку Березівського району Володимир Сорохманюк та засновник благодійного фонду «З Одесою в серці» Анатолій Коломієць.

«Наш Одеський зоопарк є справжньою гордістю міста, він продовжує працювати та радувати дітей і доросли навіть в час війни. Заклад прихистив багатьох тварин з міст, де тривають активні бойові дії. А з Харкова Одеський зоопарк прийняв цілу сім’ю левів. Все це є можливим завдяки роботі колективу зоопарку та його директору Ігорю Бєлякову. Його креатив та любов до своєї роботи зробила наш зоопарк відомим на всю країну і не тільки», — розповів Олег Радковський.

06

06

Політик також додав, що задля підтримки закладу, а головне – на радість дітям, домовились про екскурсії до Одеського зоопарку школярів та малечі з громад області.

Гуманітарна допомога для Одеського зоопарку була надана благодійним фондом «Рідний Берег», заснованого Олегом Радковським та Михайлом Поживановим і БФ «З Одесою в серці» Анатолія Коломійця в рамках роботи партійного гуманітарного центру «Одеса ХАБ Батьківщина».

05

10

Связанные новости

Зеленский заявил о разрушении 30% электростанций страны, а Тимошенко советует готовиться к отключениям света и воды

diphenom111

В Минобороны отреагировали на нападения сотрудника ТЦК на одесситку

diphenom111

За сутки в Одесской области выявили 18 больных коронавирусом

Ludmila Bulay

Благодійники передали тонну допомоги переселенцям

diphenom111

СБУ обезвредила агентурную сеть ФСБ: среди задержанных — чиновник транспортной компании из Одесской области

diphenom111

Пьяных водителей на дорогах Одессы и области становится больше

Ludmila Bulay

Оставить комментарий