Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Олег Радковський з командою привезли допомогу Одеському зоопарку

Окрім підтримки жителів громад області та медичних закладів регіону, команда партії «Батьківщина» Одещини на чолі з Олегом Радковським також опікується мешканцями Одеського зоопарку.

Політики в черговий раз привезли до Одеського зоопарку різноманітний корм для тварин та зустрілись з директором закладу Ігорем Бєляковим.

0303

Разом з Олегом Радковським допомогли доставити вантаж голова партосередку Березівського району Володимир Сорохманюк та засновник благодійного фонду «З Одесою в серці» Анатолій Коломієць.

«Наш Одеський зоопарк є справжньою гордістю міста, він продовжує працювати та радувати дітей і доросли навіть в час війни. Заклад прихистив багатьох тварин з міст, де тривають активні бойові дії. А з Харкова Одеський зоопарк прийняв цілу сім’ю левів. Все це є можливим завдяки роботі колективу зоопарку та його директору Ігорю Бєлякову. Його креатив та любов до своєї роботи зробила наш зоопарк відомим на всю країну і не тільки», — розповів Олег Радковський.

06

06

Політик також додав, що задля підтримки закладу, а головне – на радість дітям, домовились про екскурсії до Одеського зоопарку школярів та малечі з громад області.

Гуманітарна допомога для Одеського зоопарку була надана благодійним фондом «Рідний Берег», заснованого Олегом Радковським та Михайлом Поживановим і БФ «З Одесою в серці» Анатолія Коломійця в рамках роботи партійного гуманітарного центру «Одеса ХАБ Батьківщина».

05

10

Связанные новости

Народный депутат Алексей Леонов организовал прием одесситов (видео)

Госэкослужба Одессы получила 15 000 долларов «отката» за нужный расчет по «Делфи»?

Вчера Одесскую область атаковали дронами-камикадзе из новой партии

diphenom111

«Инфоксводоканал» в 2019 году проложил более 11 тысяч метров новых сетей

Каменоломни в туристической зоне Одессы превратили в свалку

Привітання одеситів з Новорічними і Різдвяними святами від заступника голови Одеської обласної ради Олександра Урбанського

Оставить комментарий