Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Олег Радковський з командою привезли допомогу Одеському зоопарку

Окрім підтримки жителів громад області та медичних закладів регіону, команда партії «Батьківщина» Одещини на чолі з Олегом Радковським також опікується мешканцями Одеського зоопарку.

Політики в черговий раз привезли до Одеського зоопарку різноманітний корм для тварин та зустрілись з директором закладу Ігорем Бєляковим.

0303

Разом з Олегом Радковським допомогли доставити вантаж голова партосередку Березівського району Володимир Сорохманюк та засновник благодійного фонду «З Одесою в серці» Анатолій Коломієць.

«Наш Одеський зоопарк є справжньою гордістю міста, він продовжує працювати та радувати дітей і доросли навіть в час війни. Заклад прихистив багатьох тварин з міст, де тривають активні бойові дії. А з Харкова Одеський зоопарк прийняв цілу сім’ю левів. Все це є можливим завдяки роботі колективу зоопарку та його директору Ігорю Бєлякову. Його креатив та любов до своєї роботи зробила наш зоопарк відомим на всю країну і не тільки», — розповів Олег Радковський.

06

06

Політик також додав, що задля підтримки закладу, а головне – на радість дітям, домовились про екскурсії до Одеського зоопарку школярів та малечі з громад області.

Гуманітарна допомога для Одеського зоопарку була надана благодійним фондом «Рідний Берег», заснованого Олегом Радковським та Михайлом Поживановим і БФ «З Одесою в серці» Анатолія Коломійця в рамках роботи партійного гуманітарного центру «Одеса ХАБ Батьківщина».

05

10

Связанные новости

В Одессе обсудили механизм взаимодействия между громадами в сфере образования (фоторепортаж)

Ludmila Bulay

В Одессе до конца января обещают открыть улицу Осипова (фоторепортаж)

Ludmila Bulay

«100 успешных женщин Одесского региона — 2020»: партнеры рейтинга порадовали победительниц ценными подарками

Марина Жигалюк

В Одессе прошло заседание городской федерации баскетбола: обсудили 3 главных вопроса (фоторепортаж)

Ludmila Bulay

Путешествия делают человека счастливым — Галина Троцко

Марина Жигалюк

Суд в Одессе вынес приговор трем приезжим грабителям

Оставить комментарий