Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Сергій Власенко: Міжнародна підтримка України не слабне, Європа бачить у путіні агресора та терориста

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина», постійний член делегації ВР в ПАРЄ Сергій Власенко, який брав участь у сесії.

Зокрема він повідомив, що на сесії ПАРЄ було прийнято важливе рішення і призначено спеціального доповідача з питань наслідків збройної російської агресії в Україні. Ним став хорватський парламентар Давор Іво Стієр.

«В п’ятницю завершила свою роботу чергова сесія ПАРЄ. Ця сесія прийняла рішення та визнала геноцидом депортацію українських дітей на територію рф. Таке рішення прийнято вперше і воно може бути використано Міжнародним кримінальним судом як доказ у справі про депортацію українських дітей. Хочу нагадати, що саме по цій справі володимир путін отримав ордер на арешт, виданий МКС», – зазначив Сергій Власенко.

Політик підкреслив, що на сесії ПАРЄ було розглянуто питання виконання рішень Європейського суду з прав людини.

«Попри те, що Україна отримала деякі зауваження, було визнано, що навіть в цих складних умовах Україна робить все для того, щоб дотримуватися Європейської конвенції з прав людини», – додав він.

Зазначимо, що ПАРЄ на пленарному засіданні в четвер, 27 квітня, ухвалила резолюцію, якою визнала геноцидом депортацію та насильницьке переміщення українських дітей на територію російської федерації.

Резолюція має назву «Депортації та насильницькі переміщення українських дітей та інших цивільних осіб у російську федерацію або на тимчасово окуповану територію України: створення умов для їхнього безпечного повернення, припинення цих злочинів і покарання винних».

Связанные новости

В Одесской области двух школьников отправили в тюрьму за воровство

Ludmila Bulay

СБУ разоблачила чиновника АО «Одессагаз» на получении взятки (фото)

Россия начала провокации на Донбассе

Злоумышленник средь бела дня вырвал у одесситки из рук мобилку (фото)

Марина Жигалюк

В Одессе до конца января обещают открыть улицу Осипова (фоторепортаж)

Ludmila Bulay

В Одессе в следующем году могут провести Дни Бразилии (фото)

Марина Жигалюк

Оставить комментарий