Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Михайло Поживанов: «Шуфрич відмовляється від можливого обміну. Що це означає?»

Арешт народного депутата Нестора Шуфрича викликав значний резонанс у суспільстві.  Відповідне рішення прийняв Печерський суд Києва. Шуфрича відправлено на два місяці  у СІЗО без права внесення застави, адже йому винесена підозра у державній зраді. Відомий політик, депутат Верховної Ради України чотирьох скликань Михайло Поживанов ділиться своїми міркуваннями з цього приводу.

– Арешт Нестора Шуфрича – важлива подія, один із низки правильних кроків наших правоохоронців за останній час. Він підозрюється у державній зраді за статтею 111 Кримінального кодексу України, що передбачає до 15 років ув’язнення. Служба безпеки України разом з Державним бюро розслідувань та Офісом генерального прокурора зібрали  (цитую)  «аргументовану доказову базу про антиукраїнську діяльність Нестора Шуфрича». За даними слідства, Шуфрич тісно співпрацював і виконував завдання колишнього заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича, якого слідство вважає агентом ФСБ.

Та після арешту обов’язково має бути результат, тобто і рішення суду, і справедливе покарання. Масштаб діяльності Шуфрича та йому подібних проти України – величезний, але ще багато по Україні, в тому числі в регіонах, подібних зрадників, імена яких ми також добре знаємо. Роботи для правоохоронців дуже багато: необхідно виявити всіх, хто призвів до війни і продовжує тягнути  «руський мир» до України.

Більш детально про все це – на ютуб-каналі Михайла Поживанова. Заходьте за посиланням і доєднуйтеся до обговорення:

Связанные новости

В Одесі викрили велике виробництво «брендового» одягу : БЕБ вилучило майна майже на 2 млн грн

diphenom111

53 новых случая COVID-19 подтверждено в Одесской области за минувшие сутки

Ludmila Bulay

В Одесской области мужчину приговорили к общественным работам за избиение жены

odmedia

Одесский зоопарк объявил конкурс «Дай имя малышу-2022»

Командиры одесских морпехов — бывший и нынешний — стали Героями Украины

diphenom111

Із фестивалю у Сочі на псевдовибори у Луганськ: пропагандистські контрасти для іноземної молоді

Оставить комментарий