Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Михайло Поживанов: «Шуфрич відмовляється від можливого обміну. Що це означає?»

Арешт народного депутата Нестора Шуфрича викликав значний резонанс у суспільстві.  Відповідне рішення прийняв Печерський суд Києва. Шуфрича відправлено на два місяці  у СІЗО без права внесення застави, адже йому винесена підозра у державній зраді. Відомий політик, депутат Верховної Ради України чотирьох скликань Михайло Поживанов ділиться своїми міркуваннями з цього приводу.

– Арешт Нестора Шуфрича – важлива подія, один із низки правильних кроків наших правоохоронців за останній час. Він підозрюється у державній зраді за статтею 111 Кримінального кодексу України, що передбачає до 15 років ув’язнення. Служба безпеки України разом з Державним бюро розслідувань та Офісом генерального прокурора зібрали  (цитую)  «аргументовану доказову базу про антиукраїнську діяльність Нестора Шуфрича». За даними слідства, Шуфрич тісно співпрацював і виконував завдання колишнього заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича, якого слідство вважає агентом ФСБ.

Та після арешту обов’язково має бути результат, тобто і рішення суду, і справедливе покарання. Масштаб діяльності Шуфрича та йому подібних проти України – величезний, але ще багато по Україні, в тому числі в регіонах, подібних зрадників, імена яких ми також добре знаємо. Роботи для правоохоронців дуже багато: необхідно виявити всіх, хто призвів до війни і продовжує тягнути  «руський мир» до України.

Більш детально про все це – на ютуб-каналі Михайла Поживанова. Заходьте за посиланням і доєднуйтеся до обговорення:

Связанные новости

В розыск объявлен бывший нардеп, призывавший получать российские паспорта

diphenom111

Одесских бродячих собак будут ловить с помощью квадрокоптеров

Ludmila Bulay

На всех одесских пляжах морская вода чистая

Ludmila Bulay

Юлія Тимошенко: Порятунок та лікування воїнів ЗСУ мають бути пріоритетом української медицини

diphenom111

Выпускники-журналисты НУ «ОЮА» начинают творческий путь

diphenom111

Россия теряет позиции во всех четырех областях Украины, захваченных ранее – СМИ

diphenom111

Оставить комментарий