Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Рішення ВАКС у справі Тимошенко скасувало заборону на поїздки за кордон

На черговому засіданні ВАКС ухвалив рішення не продовжувати ще на два місяці обмеження, які забороняли Юлії Тимошенко виїзд за кордон. Водночас суд залишив чинним обов’язок з’являтися на виклики слідчого, прокурора та суду.

Зі свого боку лідерка «Батьківщини» прокоментувала судове рішення, заявивши, що розцінює його як «ще один крок до перемоги».

«Попередні суди скасували запобіжні заходи, що забороняли мені спілкуватися з депутатами, потім повернули заощадження, які вони забрали. Крім того, вони дозволили мені виїжджати за межі Києва. Крок за кроком ця справа розсипається», — зазначила Юлія Тимошенко.

За її словами, рішення суду про дозвіл на виїзд за кордон для політичної діяльності є ще одним свідченням того, що «судді дедалі більше усвідомлюють політичну вмотивованість справи».

«Це не справа, а просто політичне переслідування керівника опозиційної партії», — висловила переконання нардеп.

Юлія Тимошенко вважає провадження «політичним замовленням», яке, на її думку, виконують НАБУ та САП «замість реальної боротьби з багатомільярдною корупцією в державі».

В осередку партії Одеської області, під керівництвом Олега Радковського, у свою чергу зазначили, що кожне рішення суду, яке скасовує необґрунтовані обмеження, вчергове підтверджує політичний характер справи: «Правда та закон зрештою переможуть. Команда «Батьківщини» залишається єдиною та сильною у боротьбі за інтереси людей та країну».

Связанные новости

Приняты меры по обеспечению максимальной работы ПВО в Одесской области — Гуменюк

diphenom111

Алла Гинак: «Хочу вернуть доверие к власти!»

В Одессе во вторник несколько домов оставят без водоснабжения

admin

В МВД рассказали, как продвигается расследование трагедии 2 мая

odmedia

В Одесском ТЦК и СП опровергли информацию о задержании бывшего политзаключенного Андрея Коломийца

143 одессита за одни сутки заболели на коронавирус, есть дети

Марина Жигалюк

Оставить комментарий