Сайт новостей настоящего одессита
Новости

З 1 квітня усі міжбанківські платіжні операції в грн здійснюватимуться з переходом на щоденне опрацювання переказів

Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що Законом України від 30 червня 2021 року №1591-IX «Про платіжні послуги» створено умови для переходу української платіжної інфраструктури на міжнародний стандарт обміну платіжними повідомленнями ISO 20022, який є основою функціонування європейських платіжних систем.

З 1 квітня 2023 року усі міжбанківські платіжні операції в гривні здійснюватимуться з переходом на щоденне опрацювання переказів в національній валюті, включаючи вихідні та святкові дні.

З метою врегулювання механізму сплати податків, зборів, платежів, єдиного внеску в умовах дії міжнародного стандарту ISO 20022 затверджено наказ Міністерства фінансів України від 22.03.2023 №148 «Про затвердження Порядку заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати (стягнення) податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави, а також у разі їх повернення», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 28 березня 2023 року за №528/39584 (набирає чинності з 01 квітня 2023 року).

Для всіх платників запроваджено перехідний період, який надає можливість до 01 липня 2023 року при сплаті податків, зборів, єдиного внеску використовувати і старий формат реквізиту «Призначення платежу».

В перехідний період з метою вірного зарахування платежів до бюджету всім платникам в реквізиті «Призначення платежу» необхідно обов’язкове заповнення кодів ЄДРПОУ (для юридичних осіб) або РНОКПП (для фізичних осіб)».

Детальніше https://od.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/666387.html

Связанные новости

«Игрища Саакашвили потерпели крах» — политолог

Силы обороны Юга показали последствия ночной атаки на Измаильский район

Тимошенко обратилась к президенту и премьер-министру по поводу наводнений в Западной Украине

Марина Жигалюк

«По всем европейским стандартам»: как преобразовалась школа в Маяках (фото)

В Одессе и Одесском районе 500 тыс абонентов остаются без света, — Марченко

diphenom111

ОПЗЖ пытается сорвать выборы в Одессе (фото)

Марина Жигалюк

Оставить комментарий