Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Підприємці та «Батьківщина» закликають підписати петицію проти запровадження ПДВ для ФОПів

В Україні стартувала ініціатива збору підписів з вимогою не допустити запровадження 20% ПДВ для фізичних осіб-підприємців, ініційована партією «Батьківщина» та рухом #SaveФОП.

Головна мета підприємців країни – прийняття законопроєкту №14295, ініційованого Юлією Тимошенко, щодо запровадження мораторію на зміну правил оподаткування для ФОПів.

«Малий бізнес сьогодні є основою економіки, стабільно сплачує податки, підтримує армію та працює в умовах війни. Запровадження ПДВ для ФОПів не збільшить надходження до бюджету, натомість призведе до масового закриття бізнесів, зростання тіньової економіки та підвищення цін для всіх українців», — зазначив голова руху #SaveФОП Сергій Доротич.

Петиція також містить вимогу ухвалити безстроковий мораторій на будь-яке підвищення податкового навантаження для ФОПів на спрощеній системі оподаткування та закликає владу боротися з податковими зловживаннями великих корпорацій, а не знищувати мале підприємництво.

«Запровадження ПДВ для ФОПів не дасть очікуваного ефекту для бюджету, натомість призведе до масового закриття бізнесів, зростання тіньової економіки та підвищення цін для мільйонів українських родин. Це непрофесійність, цинізм і пряма загроза економічній стабільності країни. Ми не дозволимо знищити ФОПів податковими експериментами», — наголосила Юлія Тимошенко.

Підтримати ініціативу можна, підписавши петицію на сайті pdv-fop.net. Кожен голос важливий для захисту малого бізнесу та економічної стабільності країни.

Одеська обласна організація ВО «Батьківщина» під керівництвом Олега Радковського вже розпочала активну роботу з малими підприємцями регіону щодо відстоювання їх інтересів та недопущення введення ПДВ для ФОП.

Связанные новости

БЕБ на Одещині припинило діяльність підпільного цеху з виробництва кави відомих марок

Сергей Кивалов поздравил с 30-летием Независимости Украины: «Самое главное – единство и укрепление имиджа Украины, сильная экономика, благополучие и состоятельность ее граждан»

Исполнители хитов «Одесса-Мама» и «Вите надо выйти» зажгут на одесской сцене в октябре

В СБУ опубликовали обращение к украинцам из-за нагнетания паники

Марина Жигалюк

Домашние тираны в Одесской области – под наблюдением правоохранителей

Ludmila Bulay

Кандидат в народные депутаты в Одесской области пиарился за счет государственных средств?

Оставить комментарий