Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Юлія Тимошенко: Україна виграє війну з рф та стане членом ЄС і НАТО

З трибуни парламенту лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила, що сміливістю й мужністю українського народу пишається увесь демократичний світ, який стоїть поруч з Україною та допомагає захищатися від російського агресора. Вона привітала всіх українців і присутніх у сесійній залі парламенту іноземних гостей з Днем Незалежності України.

«Сьогодні свято, рівного якому немає в нашій історії. Якщо ви подивитеся, то побачите, що посли, представники дипломатичних представництв, наші колеги-депутати вдягнуті у вишиванки. Я хочу подякувати за це. І так у вишиванки нині вдягнуті душі народів усього вільного світу. Чому? Тому що ми, українці, сьогодні є гордістю і для себе, і для світу, тому що так боротися за свободу, за право жити, за право бути вільними, за право будувати свою державу навряд чи ще хтось в світі здатний», – зазначила Юлія Тимошенко.

Вона впевнена, що місія нинішнього покоління – ствердити назавжди незалежність України, яка була отримана від покоління В’ячеслава Чорновола, братів Горинів, Левка Лук’яненка, Ігоря Юхновського.

«Нашому – випала не менш важлива місія. Не просто отримати незалежність, а вибороти, ствердити її назавжди. Я переконана, що наше покоління, наші воїни, наш народ впораються з цим завданням. І більше ніхто й ніколи, за жодних обставин, не буде навіть в думках претендувати на свободу України», – додала Юлія Тимошенко.

Лідерка «Батьківщини» процитувала британського фельдмаршала Монтгомері, який 8 травня 1945 року сказав: «Ми виграли війну, і тепер ми маємо виграти мир», і запевнила, що український народ обов’язково звільнить окуповану рф територію, поновить кордони України в межах 1991 року і виграє мир.

«Виграти мир – означає, щоб наша вільна, мирна Україна була членом НАТО і Європейського Союзу, щоб українці, які вибороли своє право жити на своїй рідній землі, могли стати щасливими, заможними, жили в радості, в щасті. І це наше з вами завдання. Ні кроку від свободи, ні кроку від щастя українців! Це те, чому мусить служити сьогодні кожна людина в цьому парламенті і в Україні. Слава Україні! Героям слава!» – констатувала Юлія Тимошенко.

Связанные новости

Сергей Кивалов поздравил одесситов с наступающим Новым 2022-м годом

diphenom111

Недавно исполнилось 40 дней трагедии на 8-ой станции Большого Фонтана

Марина Жигалюк

В Одессе с 1 сентября заработает услуга группы кратковременного пребывания для дошкольников

diphenom111

В Одессе будет затруднено движение по ул. Польской: будут обрезать деревья

Ludmila Bulay

В Визирскую ОТГ с рабочим визитом приезжал председатель партии «Слуга Народа» Александр Корниенко (фото)

Ludmila Bulay

Зеленский: к словам «завершение войны» мы всегда добавляем «на наших условиях»

Оставить комментарий