Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Олег Радковский відвідав Іванівську громаду та привітав жителів з Днем Незалежності

В цей день в Іванівській громаді відбулось відкриття «Алеї Слави» почесних жителів громади, які віддали своє життя при виконанні бойових завдань на війні за Україну.

03-7.jpg

04-5_1.jpg

Розробку проекту та облаштування «Алеї Слави» особисто ініціював Іванівський селищний голова Віктор Лобач.

Голова громади також зазначив, що в переддень, на позачерговій сесії було прийнято рішення «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Іванівської територіальної громади» одинадцятьом героям, які віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність України.

05-6_1.jpg

07-5_2.jpg

08-5_3.jpg

Після відкриття «Алеї Слави» в місцевому Будинку культури відбулось урочисте нагородження кращих працівників та волонтерів Іванівської громади, які своєю працею допомагають громаді розвиватись та підтримують ЗСУ.

15-2_2.jpg

13-2_1.jpg

14-2_2.jpg

Перший заступник голови Одеської облради Олег Радковский вручив грамоти і подяки, та привітав жителів громади з Днем Незалежності.

16-1_2.jpg

«Ми відзначаємо вже другий День Незалежності під час повномасштабної війни, яка забирає наших кращих синів та доньок. Але завдячуючи нашим Збройним силам та нашим воїнам, ми маємо змогу сьогодні жити і працювати. І я впевнений, що ми неодмінно здолаємо ворога, переможемо його і знищимо. Бо українськи народ має незламну віру, силу та бажання і право жити в своїй власній країні. І цього у нас ніхто не відбере», — сказав у вітальному слові Олег Радковський.

17-1_2.jpg

18-2_copy.jpg

19-2_1.jpg

Також грамоти від Березівської райради та РДА були вручені головою районного партосередку Володимиром Сорохманюком, який очолює депутатську фракцію «Батьківщина» в раді Березівського району.

21-2.jpg

22-2.jpg

23-1_1.jpg

Голова Іванівської громади Віктор Лобач, нагороджуючи почесними грамотами людей, котрі приймають активну участь у громадському житті, зазначив, що саме завдяки спільній роботі та зусиллям усіх жителів громада живе, розвивається та є однією з кращих в області за ефективністю.

Окрім того Віктор Лобач подякував Олегу Радковському за сприяння у видаленні з обласного бюджету для громади близько 10 мільйонів гривень. Кошти підуть на облаштування укриття та ремонт даху в закладах освіти громади.

12-3_3.jpg

26-1.jpg

27-1.jpg

28_1_copy.jpg

Після урочистого нагородження на присутній чекав великий святковий концерт, в якому також виступила Народна артистка України Віра Ревенко.

29_copy_copy_copy.jpg

31-1_copy.jpg

32-1.jpg

33_2_copy.jpg

Связанные новости

В Одессе стартует новый телевизионный проект о спортивной жизни города «Промоутер»

Марина Жигалюк

«Як я здамся без бою»: чому за допомогою самих українців ворог може завдати нам поразки

Незаконная торговля в Одессе продолжается даже после проверок правоохранителей

В Одессе на Привозе сегодня была слышна стрельба

diphenom111

В Одесской области два дрона-камикадзе попали в административное здание припортового объекта, — ОК “Юг”

Об открытии пляжного сезона в Одессе речь не идет, но будут отдельные участки для отдыха, — Братчук

Оставить комментарий