Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Олег Радковський привітав першокурсників «Одеської юридичної академії»

В Національному університеті «Одеська юридична академія» відбулись урочисті заходи з нагоди початку нового навчального року.

На запрошення президента Юридичної академії Сергія Ківалова та ректора університету Олега Тодощака, перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський привітав першокурсників з початком нового та важливого етапу їхнього життя – здобуття професії.

01

02

03

«Ви починаєте вчитись у дуже складний період для країни, та я впевнений, що ваша сміливість та завзятість допоможуть вам. Університет — це не лише місце для здобуття знань, але й місце для втілення ваших мрій та амбіцій. Ви обрали важливу та цікаву професію — захищати права та свободи громадян. І я бажаю вам стати справжніми професіоналами, які збудують нашу країну правовою, демократичною та успішною. Ви наша гордість та надія. В добру путь», — зазначив у вітальному слові Олег Радковський.

04

06

05

07

08

09

Привітати першокурсників також завітали голова Київського районного суду Одеси Сергій Чванкін, начальник управління Державної судової адміністрації України в Одеській області Тарас Лукаш та начальник Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Тимофій Дудін.

Почесні гості, разом з керівництвом начального закладу, завітали до студентів першого курсу кожного факультету університету, а президент академії Сергій Ківалов вручив першокурсникам символічний студентський квиток, як знак початку їх навчання.

10

13

14

17

Связанные новости

И.о. председателя центральной врачебной комиссии Одесского областного центра социально значимых болезней задержали при получении взятки

Жителя Одесской области приговорили к двум годам условно за надругательство над телом умершего

Ludmila Bulay

Украинские военные моряки уничтожили морскую мину, которую ночью вынесло на побережье Одесской области

Непризнанное Приднестровье не будет проситься в состав рф – ГУР

diphenom111

Работники одесских соцслужб и волонтеры начнут адресную доставку еды для наименее защищенных слоев населения

Марина Жигалюк

Полиция задержала жителя Одесской области, который хотел перевезти уклониста за 5,2 тыс долларов

diphenom111

Оставить комментарий