Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Конвертація російських рублів: за матеріалами БЕБ судитимуть жителя Одещини

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки в Одеській області завершили досудове розслідування у справі щодо незаконної діяльності, пов’язаної з конвертацією грошей, обіг яких заборонено на території України.

Встановлено, 32-річного жителя Одещини, який всупереч заборонам встановленими нормативно-правовими актами України, здійснював обмін російських рублів та електронних грошей через  онлайн-обмінники. Займався фігурант незаконною діяльністю близько одного року. Використовував банківські картки країни-агресора.

Вказані обмінні операції проводились з використанням платіжних карток підконтрольних осіб та документів на переказ, без дозвільних документів і ліцензій.

Для розширення своєї клієнтської бази розміщував відео-звіти та інструкції щодо конвертації електронних грошей на платформі відео-хостингу YouTube і соціальній мережі Telegram.

— Важливим є те, що операції з криптовалютою частіше почали використовувати у своїй незаконній діяльності бізнесмени, які мають на меті ухилення від сплати податків. Так, дедалі частіше ми в своїй діяльності стикаємось з випадками фактичних розрахунків за експортними та імпортними контрактами за допомогою криптовалюти, що в свою чергу дає змогу не відображати зазначені операції в бухгалтерській та податковій звітності, та як наслідок не сплачувати податки та інші загальнообов’язкові платежі. На жаль, непоодинокі випадки використання криптовалюти з метою незаконного конвертування російських рублів та виведення коштів на територію країни-агресорки, — зазначив керівник Територіального управління БЕБ в Одеській області Сергій Мунтян.

В результаті обшуків у приміщеннях, де горе-валютчик проживав та які використовував, співробітники БЕБ вилучили чорнові записи, електронні носії інформації, комп’ютерну техніку, мобільні телефони, банківські картки, в тому числі банківських установ рф, SIM картки, кошти, отримані в результаті незаконної діяльності.

28

Связанные новости

В Одесской области порт Черноморск сдадут в концессию в 2022 году

Ludmila Bulay

Байден прибыл в Киев и анонсировал новый пакет военной помощи для Украины

diphenom111

В Одессе агитируют играть в баскетбол

Иностранец украл у одессита мопед (фото)

Ludmila Bulay

Владимир Зеленский: «В Украине вторая волна COVID-19»

Марина Жигалюк

Працівники КК «Порто-Франко» допомагають у ліквідації наслідків ворожої атаки

Оставить комментарий