Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

«Батьківщина» Одещини організувала дводенний фестиваль хореографічного мистецтва

Ініціатором та директором фестивалю виступила депутатка Подільської райради фракції «Батьківщина», директорка «Балтської спеціальної школи Одеської обласної ради» Любов Безкоровайна, а головним координатором фестивалю — художній керівник та директор студії «Фаворит» Лариса Редько.

На відкритті фестивалю були присутні голова «Батьківщини» Одещини Олег Радковський, заступник керівника партосередку Подільського району, депутат облради Олександр Барський та керівниця «Батьківщини» в Балтській громаді Людмила Антонова, які також допомогли в організації заходу.

09_1_copy.jpg

26_1_copy_copy.jpg

«Хореографічний фестиваль засновано нашою «Балтською спеціальною школою Одеської обласної ради» та Одеською обласною дитячою хореографічною студією «Фаворит». Цьогоріч він проводився вперше, але за кількістю учасників та колективів маємо надію, що фестиваль стане щорічним», — розповіла Любов Безкоровайна.

 

02_2_copy_copy.jpg

07_1.jpg

08_1.jpg

У свою чергу голова «Батьківщини» Одещини, перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський, вітаючи учасників фестивалю зазначив, що проведення таких масштабних культурних заходів є дуже важливим для вивчення та збереження українського народного танцю та традицій.

03_1_copy_copy.jpg

«Шановні організатори, дітки та батьки — ви робите неоціненний внесок у збереження та популяризацію нашого культурного надбання. Кожен ваш крок на сцені — це крок до зміцнення нашої держави, до єднання поколінь та плекання національної гордості. Наша команда докладе усіх зусиль аби фестиваль продовжував працювати і став щорічним. І нехай кожен ваш виступ буде черговою сходинкою до великих перемог і досягнень», — сказав у вітальному слові Олег Радковський.

У фестивалі прийняли участь творчі колективи Одеської обласної хореографічної студії «Фаворит», Зразкової хореографічної студії «Подоляночка» міста Подільськ, «Балтської спеціальної школи Одеської обласної ради» та вихованці дошкільної освіти — Ясла-садок №11 «Журавонька», Ясла-садок №9 «Івушка» та Ясла-садок №3 «Оленка» міста Балта.

10_1_copy.jpg

11_1_copy_copy.jpg

12_1_copy_copy.jpg

15_2_copy.jpg

16_1.jpg

14_4.jpg

17_2.jpg

19_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

18_2.jpg

06_1_copy.jpg

13_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

20_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Як розповіла головний координатор фестивалю, художній керівник та директор студії «Фаворит» Лариса Редько, фестиваль «Промінь Надії в дитячих руках» проводиться з метою пізнання хореографічної культурної спадщини і досягнень регіонів України, встановлення дружніх контактів між творчими колективами, популяризації мистецтва танцю у молодіжному та дитячому середовищі та виявлення і підтримки талановитих дітей.

21_2.jpg

22_2.jpg

23_3.jpg

24_copy_copy.jpg

25_1_copy.jpg

27_1_copy.jpg

По завершенню виступів Олег Радковський та Лариса Редько нагородили грамотами та подяками усіх керівників творчих колективів закладів освіти, що приймали участь у фестивалі.

29_1.jpg

30_1.jpg

31_copy.jpg

32_copy.jpg

33_1_copy.jpg

34_1.jpg

35_1.jpg

Також, за гарною традицією, «батьківщинівці» привезли для діток подарунки – іноземні препарати для покращення імунітету і вітамінного балансу.

38_1.jpg

37_1.jpg

Связанные новости

Рождество 25 декабря: в Одесской епархии ПЦУ перейдут на Новоюлианский календарь

diphenom111

Евгений Хоржевский: «Мы поддерживаем идеи и инициативы молодёжи – всегда готовы оказать организационное или ресурсное содействие»

Одесская область получит 90 миллионов на дороги

Ludmila Bulay

«Фаворит удачи» радует историями успеха своих героев

diphenom111

Стало известно, кто лидирует в предвыборной гонке по Одессе — соцопрос

В Дачном — ракетный удар

Оставить комментарий