Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Команда партії «Батьківщина» Одещини передала допомогу лікарні міста Ізмаїл

Взаємодопомога та єднання стали основою спротиву українського народу агресії ворога, і саме на таких принципах будується робота команди «Батьківщини» Одещини.

Партійна команда Одеської області під керівництвом Олега Радковського постійно допомагає жителям громад, переселенцям та медичним закладам регіону. Черговий візит з гуманітарною допомогою відбувся до міста Ізмаїл.

Олег Радковський разом зі своїм заступником по південній частині Одещини, керівником партосередку Ізмаїльського району Ігорем Лиманським та головою «Батьківщини молодої» області Сергієм Шутовим відвідали місто Ізмаїл та зустрілись з партійним активом і головою партосередку громади Вячеславом Макаровим.

03

01

02

04

05

«Обговорили з командою нагальні проблеми та шляхи їх вирішення. В громаді є потреба по допомозі переселенцям та домогосподарствам, що постраждали від агресії ворога. Вже працюємо з благодійними фондами аби найшвидше допомогти людям. Також продовжуємо допомагати нашим багаторічним членам партії в рамках програми «Допоможи партійцю» — сьогодні, дякуючи нашому колезі Сергію Шутову та його БФ «Шляхетна справа», передали продуктові набори Ізмаїльській команді», — розповів Олег Радковський.

06

07

08

09

Політики також зустрілись з медичним директором місцевої лікарні Віктором Солопом та передали медзакладу гуманітарну допомогу від БФ «Шляхетна справа» Сергія Шутова: допоміжні матеріали, розхідники та ліки і обладнання.

12

11

10

«Дякуючи підтримці міжнародних донорів допомагаємо медзакладам громад області. Медична сфера є однією з головних напрямків соціального захисту населення та підтримки здоров’я нації. Сьогодні наші лікарі – це вкрай важливий медичний фронт, який допомагає нашим воїнам зберегти життя та відновлюватись, тому допомога лікарням є пріоритетом для нашої команди», — зазначив Олег Радковський.

14

16

17

Связанные новости

Антон Киссе создал «клона», чтобы отобрать голоса у конкурента на выборах?

Это просто рекомендация: почему требовать закрытия рынков в Одессе незаконно

Марина Жигалюк

В Одесской области предлагают построить Ледовый дворец (фото, документы)

Ludmila Bulay

Одесситка украла 8 телефонов у доверчивых граждан

diphenom111

Ремонт дорог в Одессе: адреса на 10 августа

Ludmila Bulay

Наталья Данилко: «Для меня самое главное — получать моральное удовлетворение от результатов своей работы»

odmedia

Оставить комментарий