Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Київський районний суд отримав першість у рейтингу ефективності судів Одеського регіону

За результатами Рейтингу ефективності судів Одеського регіону Київський районний суд міста Одеси став першим серед 33-х установ. Проєкт був організований громадською організацією «Спілка юристів Одеської області» та інформаційним агентством «КонструктивNEWS». Його головним завданням стало висвітлення результативності роботи судів першої інстанції усього регіону у порівнянні з іншими.

Голова спілки юристів Олександр Рябець привітав голову Київського райсуду Сергія Чванкіна з заслуженою перемогою та вручив диплом.

photo 2023 06 22 08 57 02

— Київський районний суд відомий усім нам не лише цікавими заходами, масштабними проєктами та важливими ініціативами. Судді та працівники апарату постійно піднімають важливі для суспільства питання та проблеми, чого тільки вартує Громадський центр правосуддя, — зазначив Олександр Рябець. — І разом з тим суд має гарні показники з кількості та ефективності розглянутих справ, що є одним з важливих критеріїв нашого рейтингу. Тому я вітаю Сергія Анатолійовича та всіх працівників суду з заслуженою перемогою, бо розумію, яку величезну роботу ви робите кожного дня. Це дійсно гідний результат.

Аналіз показників судів проводився за п’ятьма критеріями. Враховувалась кількість справ, які надійшли за рік до відповідного суду, кількість розглянутих справ у суді протягом року, кількість розглянутих справ протягом року з розрахунку на 1 суддю, кількість нерозглянутих справ (залишок на кінець року) з розрахунку на 1 суддю та кількість справ, що розглядаються в суді більше одного року. Незважаючи на те, що за кількістю нерозглянутих справ суд знаходиться у середині рейтингу, середній показник ефективності у Київському районному суді значно вищий за інші.

Сергій Чванкін підкреслив, що ця нагорода — гідна оцінка кожного працівника великого та професійного колективу суду.

photo 2023 06 22 08 55 27

— Цей диплом — заслуга наших суддів та працівників апарату. Ми вдячні експертам проєкту за те, що дали гідну оцінку нашим старанням. Надалі ми будемо працювати ще більше, ще краще, аби стати взірцем не тільки в нашій області, а й у всій Україні, — додав Сергій Чванкін.

Связанные новости

Ночью Одесса была под атакой беспилотников

diphenom111

Пандемия: в Одесской области 29 летальных случаев за сутки

Ludmila Bulay

В мэрии обсудили подготовку к проведению фестиваля «Золотые скрипки Одессы» (фоторепортаж)

Ludmila Bulay

Захист малого бізнесу: «Батьківщина» та #SaveФОП запускають спільну кампанію проти ПДВ

Одесская область получит 90 миллионов на дороги

Ludmila Bulay

Американские кредиторы нацелились на украинский зерновой терминал?

diphenom111

Оставить комментарий