Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Юлія Тимошенко закликала вільний світ не піддаватися на ядерний шантаж путіна

До цього закликала Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час публічного семінару на тему: «Згортання авторитаризму», що відбувся у Гданську (Польща).

«Категорично не можна піддаватися і йти на жодні поступки через ядерний шантаж путіна. Зло розуміє тільки силу, а не умиротворення. Вільний світ має дати жорстку відповідь на ядерний шантаж. Це кінець режиму путіна, трагічні наслідки для нього. Сьогодні існує тільки біле та чорне. В боротьбі за свободу не може бути компромісів з тим, що заважає свободі», – зауважила Юлія Тимошенко.

05.jpeg

Вона також наголосила, що війна, яка йде в Україні, – це не війна за територію, це війна за свободу та світовий устрій.

«Той, хто виграє у цій війні, писатиме нові правила світового порядку. Я вірю, що переможе Україна, переможе вільний світ. І наш світовий порядок базуватиметься на нормах міжнародного права та демократичних цінностях. Це буде наша спільна перемога, перемога вільного світу над злом», – сказала політик.

Лідерка «Батьківщини» закликала народи, які живуть в авторитарних режимах, скористатися історичним моментом і боротися проти диктаторів.

«Ми маємо зробити все можливе, щоб опозиція в цих країнах підняла голову і скинула диктаторів. Я вірю, що це можливо», – підкреслила Юлія Тимошенко.

04.jpeg

21-23 червня 2023 року Європейський центр Солідарності (ЄЦС) та Фонд Брентхерста, що створений для зміцнення економічних показників у Африці, проводив публічний семінар на тему: «Згортання авторитаризму».

Ця подія відбувалася на історичній Гданській корабельні, де за радянських часів стався перелам у боротьбі проти авторитарного правління у Східній Європі.

У семінарі брали участь колишній Президент Польщі й лідер руху «Солідарність» Лех Валенса, Директор Фонду Брентхерста Грег Міллс, провідні лідери африканської опозиції й лідери з Польщі і Балтійських країн, які живуть у тіні російського вторгнення в Україну.

«Батьківщину» на семінарі також представляв заступник Голови партії, перший заступник Голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря.

Метою цього заходу було проаналізувати й зрозуміти теперішній підйом авторитарних лідерів завдяки мобілізації популізму для підриву демократичних практик, а також обговорити, як можна захистити та зміцнити демократію, підзвітність і волю народу. На порядку денному ключовою темою була війна росії проти України.

02.jpeg06.jpeg03.jpeg

 

Связанные новости

Волонтеры продолжают укреплять оборону Одессы

«Батьківщина» вимагатиме скасувати результати голосування за закон про збільшення оподаткування палива

diphenom111

На сайте президента появилась петиция о присвоении звания «Герой Украины» погибшему одесситу

diphenom111

Кандидат в нардепы Плохой написал заявление в полицию о подкупе избирателей нардепом Киссе

Кандидаты в нардепы от «Слуги Народа» посетили одно из ведущих промышленных предприятий региона «Камбио-Инвест»

Участники автопробега в поддержку кандидата в парламент от партии «Слуга Народа» по округу №139 Игоря Васильковского предотвратили самоубийство

Марина Жигалюк

Оставить комментарий