Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Благодійний фонд «Рідний Берег» вчергове допоміг жителям Дачненської громади

В громаді політики зустрілись із жителями та передали продуктові набори пенсіонерам та сім’ям військових. Також була доставлена гуманітарна допомога для місцевої амбулаторії.

photo_2023-03-22_15-49-25.jpgphoto_2023-03-22_15-50-36.jpgphoto_2023-03-22_15-51-14.jpg

Зазначимо, що разом Олегом Радковським та Михайлом Поживановим, які очолюють партію «Батьківщина» в Одеській області та місті Одеса відповідно, також був присутнім голова партосередку Одеського району Сергій Білюк, що є депутатом Біляївської ОТГ.

Як розповіла керівниця партії «Батьківщина» в Дачненській ОТГ Надія Цибуля, що також очолює депутатську фракцію партії в раді громади, допомога людям сьогодні дуже потрібна та важлива, і дякуючи роботі благодійного фонду «Рідний Берег» та партійного гуманітарного центру «Одеса ХАБ Батьківщина» жителі громади постійно отримують продукти харчування і не лишаються наодинці зі своїми проблемами.

photo_2023-03-22_15-51-34.jpg

«Окрім допомоги продуктовими наборами жителям громади ми також передали Дачненській амбулаторії гуманітарну допомогу, це різноманітні медичні засоби, ліки та антисептики, які допоможуть лікарям у роботі. Дуже важливо, щоб люди завжди могли отримати належну медичну допомогу, а медзаклад був забезпечений усім необхідним», — розповів Олег Радковський.

photo_2023-03-22_15-52-00.jpg

Зазначимо, що гуманітарний вантаж для медзакладів області був привезений Михайлом Поживановим з Відня.

«Завдячуючи українсько-австрійському товариству Відня та всесвітньо відомій благодійній організації «Карітас», ми отримали важливі ліки та допоміжні матеріали для медзакладів, частину з яких сьогодні передали амбулаторії Дачненської громади», — додав Михайло Поживанов.

Связанные новости

На об’їздній дорозі смт Авангард відкрито суперсучасний АЗК UPG

Турция может поставлять Украине электричество через плавучие электростанции

diphenom111

За неделю в Одессе разыскали двадцать пропавших детей

Ludmila Bulay

28 населенных пунктов в Одесской области остались без света из-за непогоды

diphenom111

В Одессе планируют за 165 млн грн. купить катер

Ludmila Bulay

Магомед Магдиев: «Премия «Золотой Мангуст» — резонансное событие в мире спорта и не только…»

odmedia

Оставить комментарий