Сайт новостей настоящего одессита
Новости

«Батьківщина» закликає якнайшвидше усунути кричущі прогалини в законі про мобілізацію

Фракція «Батьківщини» підготувала законопроєкт, який має викорінити проблеми, які виникають під час реалізації нещодавно ухваленого скандального закону про мобілізацію.

Про це повідомив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв під час свого виступу з трибуни Верховної Ради.

Йдеться, за його словами, передусім, про дві головні норми. По-перше, призов осіб, віком від 18 до 25 років, які згідно з законом не підлягають мобілізації, окрім  випадків, коли ці люди особисто виявили таке бажання. Однак на практиці таких осіб спочатку доставляють до ТЦК, і вже там зʼясовується, що ТЦК не мали повноважень до таких дій. По-друге, потребує врегулювання норма про бронювання осіб, перш за все військово-промислового комплексу, і бронювання всіх інших осіб, які представляють стратегічні галузі економіки.

«Ми звернулися під час Погоджувальної ради до представників всіх фракцій підтримати наш законопроєкт, який би регулював ці дві норми. Ми готові сприйняти інші пропозиції, але тягнути з цим не можна», – наголосив нардеп.

Сергій Соболєв закликав колег розглянути законодавчу ініціативу «Батьківщини» у терміновому порядку, адже якщо згаяти час, то закон про мобілізацію будуть змінювати постановами Кабміну та інших відомств.

Нагадаємо, «Батьківщина» виступала проти принизливої мобілізації, а також подавала пакет правок до скандального документа, щоб перетворити його з непрофесійного і репресивного у справедливий і ненасильницький.

  

Связанные новости

С начала года в Одесской области уплатили 1,5 млрд подоходного налога

diphenom111

В Болградском районе проводят плановые занятия по боевой подготовке для военных

Бои на юге Украины: Уничтожен вражеский пункт снабжения боеприпасами

diphenom111

Кожен росіянин буде відповідати за злочини своєї армії: «не знав» і «не вірив» не пройде

diphenom111

В Одессе должностное лицо обязали выплатить 5100 грн. штрафа за премии «по-семейному»

Ludmila Bulay

В Турции спустили на воду корвет «Гетман Иван Мазепа»

diphenom111

Оставить комментарий