Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

За матеріалами БЕБ судитимуть колишнього начальника управління Одеської міської ради

Слідством встановлено, що колишній керівник управління за попередньою змовою із групою осіб здійснив розтрату понад 4 млн грн місцевого бюджету, тим самим завдав збиток міській раді.

Державний службовець безпідставно перерахував в адресу «фіктивного» підприємства кошти на поставку медичних генераторів кисню із включенням суми ПДВ до ціни попри звільнення від такого оподаткування.

Детективи БЕБ повідомили про підозру колишньому начальнику управління міської ради у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України. Наразі обвинувальний акт скеровано до суду.

Оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснювали співробітники СБУ. Процесуальне керівництво – прокурори Офісу Генерального прокурора.

Довідково: відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Связанные новости

Казка, що дарує надію: у театрі ляльок відбувся захід для дітей Чорноморської громади

diphenom111

В Одессе при поддержке Кивалова прошел праздник для сотни маленьких горожан (фоторепортаж)

odmedia

В Одессе почтили память жертв нацизма

odmedia

В Одесі зросла кількість постраждалих після нічного обстрілу

diphenom111

Активисты отказались пойти на диалог с «Камертоном» ради детского садика на Гагаринском плато

«Грінч — викрадач Різдва» в УНІОН

Марина Жигалюк

Оставить комментарий