Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

«Батьківщина» Ізмаїльського району контролює розслідування справи щодо землі родини загиблого захисника

Поліція Ізмаїльського району розпочала слідство у справі за заявою Наталії Мозолєвої, яка скаржиться на свавілля з боку місцевих агробізнесменів. Після трагічної загибелі сина на війні жінка дізналась, що земельний пай померлого чоловіка «опинився» у власності ТОВ «РИС ГРУП». Нібито – через мирову угоду, укладену в місцевому суді з її чоловіком, який на той момент був смертельно хворим і не підіймався з ліжка.

Спочатку заяву про злочин, скоєний проти неї, пані Наталя намагалась подати до місцевого райвідділу. Проте в Кілійському підрозділі правоохоронці відмовили в реєстрації кримінального провадження.

Тому жінці довелося звертатись до суду в Ізмаїлі, щоб її повідомлення зареєстрували в ЄРДР. Вже 6 вересня провадження таки порушили і скерували його по місцю проживання потерпілої.

10 вересня 2023 року правоохоронці нарешті опитали пані Наталю відділку поліції в місті Кілія. На допит жінка прибула у супроводі ветеранів війни та волонтерки, які цього дня приїхали з Ізмаїла, аби підтримати матір загиблого Героя.

Після спілкування зі слідчим Наталія Петрівна повернулася обнадієна, і сподіваємось, з вірою у справедливість.

Ситуацію взяв під особистий контроль керівник осередку «Батьківщини» Ізмаїльського району, депутат райради Ігор Лиманський, який наголосив на важливості швидкого та неупередженого розслідування даної справи правоохоронцями та повернені землі законним власникам.

Варто додати, що ЗМІ звернулися до поліції Одеської області із запитом щодо ситуації і вже отримали першу відповідь.

Связанные новости

Появилась онлайн-карта работающих аптек в Одессе и Украине

diphenom111

В Одессе трое пострадавших в результате обстрела россиян

Как это было: моменты церемонии награждения лауреатов рейтинга «Народное признание – «Одессит года» – 2021

Благодійний фонд Урбанських «Придунав’я» відзвітував про свою діяльність у 2023 році

Осенью в Одессе состоятся международные соревнования по плаванию на открытой воде (фото, видео)

Ludmila Bulay

Юлія Тимошенко: Верховна Рада ухвалює закони, несумісні з життям людей

Оставить комментарий