Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

З метою підтримки представників вітчизняної науки вперше пройде Національний народний рейтинг «Науковий Лідер України»

Імена Іллі Мечникова, Володимир Хавкіна, Олександра Богомольця, Іван Пулюя, Євгена та Бориса Патонів, Ігоря Сікорського, Сергія Корольова та багатьох інших наших земляків добре відомі у всьому світові, а їх винаходи та наукові праці покладені в основу розвитку цілих галузей як науки, так і промисловості. Їх іменами названі вулиці та проспекти, наукові інститути та лабораторії в різних країнах світу. Пам’ять про них і їх діяльність вшанована на самому високому рівні. І сьогоднішнє покоління українців з гідністю несе високе звання вченого.

За своїм потенціалом українська наука сьогодні має один з найвищих показників в Європі. Кожен рік вчені з України створюють близько 15 тисяч винаходів в різних галузях, закладаючи фундаменти нових перспективних інноваційних напрямків.

Саме з метою підтримки представників вітчизняної науки — професіоналів своєї справи у 2024 році незалежними ЗМІ півдня України (телеканали: А1, ТВ-1, Gnews, City TV, Radio City 106.0FM та телеграм-канал «Дежурный по Одессе»), що є багаторічними організаторами національного рейтингу лікарів, був започаткований Національний народний рейтинг «Науковий Лідер України». То ж вшануємо сучасних вітчизняних винахідників та вчених, українське майбутнє – науковців, що вже сьогодні закладають основи міцного майбутнього країни.

Посилання на рейтинг.

Связанные новости

«Мы видели сегодня этот удар»: Зеленский прокомментировал атаку оккупантов на Одессу

diphenom111

СБУ задержала в Одессе бывшего экс-диакона УПЦ, который помогал бежать уклонистам из страны

diphenom111

Допомога херсонцям надійшла попри ворожі обстріли!

diphenom111

Водителям напомнили о штрафах за «популярные» нарушения ПДД

Через Bluetooth в Одессе можно будет оплатить проезд в общественном транспорте

Марина Жигалюк

В Одессе открылась фотовыставка, посвященная Китаю (фото)

Оставить комментарий