Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Юлія Тимошенко зустрілася з Генсеком ЄНП

В рамках робочого візиту до Відня Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Генеральним Секретарем Європейської народної партії Долорс Монсеррат. Під час розмови сторони обговорили подальшу підтримку України, безпекову ситуацію, європейську інтеграцію нашої держави та перспективи досягнення справедливого миру.

Долорс Монсеррат наголосила, що Європейська народна партія й надалі твердо стоятиме поруч з українським народом як у боротьбі проти російської агресії, так і на шляху України до повноправного членства в Європейському Союзі.

«ЄНП і надалі буде підтримувати Україну та український народ. Ми залишатимемося вашими надійними союзниками під час війни й на шляху до членства в Європейському Союзі», – запевнила Генсек ЄНП.

У свою чергу Юлія Тимошенко подякувала керівництву ЄНП за незмінну солідарність з Україною та послідовну підтримку українського народу.

«Я щиро вдячна Європейській народній партії за принципову підтримку України. Сьогодні нашій державі потрібен не просто мир, а справедливий мир. Досягти його можна лише спільними зусиллями України та всієї Європи, у єдності демократичного світу», – додала лідерка «Батьківщини».

У зустрічі також брав участь заступник Голови партії, Перший заступник голови комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря.

Нагадаємо, 29-30 червня Юлія Тимошенко та Григорій Немиря беруть участь у Політичній асамблеї ЄНП у Відні (Австрія).

ЄНП є найбільшою та найвпливовішою  політичною силою на європейському континенті. До її складу входять 82 партії та партнери з 43 країн, Президент Європейського парламенту, Президент Європейської комісії, 9 голів  країн-членів ЄС та 3 голови країн, які не є членами ЄС, 9 членів Європейської комісії; вона має найбільшу фракцію в Європарламенті.

Связанные новости

В Одессе при гололеде будут обрабатывать реагентами не только дороги, но и тротуары

Ludmila Bulay

В Старобазарном сквере планируют открыть детский центр

diphenom111

«Батьківщинівці» вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні

Марина Жигалюк

Дмитро Вербицький: Telegram — це «сліпа зона» національної безпеки

[email protected]

В Одессе появился переулок в честь польского архитектора

Богдан Егоров: «Успешными стали десятки тысяч выпускников Одесского национально технологического университета»

Ludmila Bulay

Оставить комментарий