Сайт новостей настоящего одессита
Новости Политика

Юлія Тимошенко: Верховна Рада ухвалює рішення, які шкодять національним інтересам

У країні панує хаос і корупція, яку український парламент посилює своїми рішеннями, що суперечать національним інтересам.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко у відео на своєму YouTube-каналі, аналізуючи порядок денний найближчих засідань парламенту.

За її словами, найближчими днями парламентарі готуються ухвалити неприйнятні рішення. Серед них, зокрема, урядовий законопроєкт, яким у громад забираються їхні законні податки.

«Цим законом пропонується, щоб військові, поліція, МНС, СБУ податки на заробітні плати платили не в місцевий бюджет, де вони перебувають, а щоб вони направлялись у Держбюджет. До кінця року хочуть забрати 25 мільярдів гривень, а в наступному – 97. Це фінансово знекровить ті громади, де є військові частини, ТрО, добровольчі військові формування, переселенці. Все це громада фінансувати більше не зможе», – вважає лідерка «Батьківщини».

Пояснюючи, що ці кошти буцімто мають бути спрямовані на закупівлю дронів, влада водночас створює чергові преференції для олігархів, зауважила Юлія Тимошенко.

«Законопроєктом №5399 списується 96 мільярдів гривень податкових боргів із великих енергетичних корпорацій, зокрема приватних. Їх можна було не списувати, а направити на закупівлю дронів, не забираючи останні копійки в громад! Саме тому наша команда голосуватиме проти закону про ПДФО і проти списання боргів із олігархів», – запевнила політик.

Також лідерку «Батьківщини» обурило, що депутати планують зняти мораторій на податкові перевірки бізнесу, в основному – малого і середнього.

«Це вже буде друге читання. Сподіваюсь, що, як і ми, інші фракції не дадуть жодного голосу за це», – сказала Юлія Тимошенко.

На її переконання, влада проводить відверто корупційну політику, що загрожує поглибленням економічної кризи в країні.

«Наша команда аналізує кожен законопроєкт, бюджетні зміни, подає тисячі правок і рекомендацій, однак цього ніхто не чує, тому що хаос і корупція сьогодні управляють країною. Здорового глузду, компетентності, професіоналізму, досвіду – нуль! Переконана, що після нашої перемоги українська нація переосмислить всі «реформи», які нам подаються як «благо», а насправді перетворюють нас в чийсь ресурсний центр», – додала лідерка «Батьківщини».

Серед позитивних рішень, що планує ухвалити Верховна Рада, вона назвала автоматичне надання статусу УБД усім хто, воює та створення Національного військового меморіалу пам’яті всім загиблим героям.

Связанные новости

В пятницу Одесский регион «накроет» тепло

odmedia

Украинцам обещают больше света на Рождество

diphenom111

Марк Гордиенко: «Порох — шанс на победу Украины»

odmedia

С завтрашнего дня могут перекрыть трассу Киев-Одесса из-за снегопадов и сильных морозов

diphenom111

В Одесской области 300-летний турецкий талисман найден на территории крепости (фото)

Марина Жигалюк

Командующий ОК «Юг» осудил использование кареты скорой помощи для вручения повесток в Одессе

diphenom111

Оставить комментарий