Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Юлія Тимошенко: «Батьківщина» оскаржуватиме в Конституційному суді закон про легалізацію марихуани

Лідерка фракції Юлія Тимошенко закликала свідомих депутатів не підтримувати законопроєкт і висловила упевненість, що наступне скликання Верховної Ради скасує усі антиукраїнські закони та рішення, які руйнують країну та засади її існування, зокрема й закон про легалізацію марихуани.

«Я закликаю вас не голосувати за цей закон, тому що це великий кримінальний пласт проблем, які будуть в Україні. Це велика проблема для дітей-підлітків і для людей, які сьогодні перебувають у важкому психологічному стані через війну. Цей закон є прямою  небезпекою», – наголосила Юлія Тимошенко під час виступу по поправкам до законопроєкту.

Вона нагадала депутатам, що використання медичних препаратів на основі канабісу, зокрема онкохворими та пацієнтами з епілепсією, дозволено в Україні вже давно, і для цього не треба ухвалювати ще закон, яким легалізують наркобізнес та наркомафію  в країні.

Юлія Тимошенко також зазначила, що в США, на рівні федерального уряду, заборонено використання медпрепаратів на основі канабісу, адже вони можуть бути шкідливими, викликати шизофренію та розлади психіки, а доказів щодо їхньої ефективності в лікуванні ПТСР немає.

«Нині дослідження не  підтверджують, що канабіс є ефективним засобом лікування ПТСР, а деякі дослідження навіть доводять, що канабіс може бути шкідливим, зважаючи на те, що він викликає важкі форми шизофренії та дуже високі, вагомі розлади психіки. Так само військові лікарі в Сполучених Штатах, які перебувають на дійсній службі в госпіталі Волтера Ріда (один із найвідоміших американських військових медичних центрів у Вашингтоні), стверджують, що нині сукупність доказів не підтверджує ефективності використання канабісу або канабіноїдів для лікування болю чи ПТСР у військовослужбовців або ветеранів», – процитувала висновки американського Державного департаменту у справах  ветеранів Юлія Тимошенко.

Лідерка «Батьківщини» підкреслила, що правки депутатів фракції зводяться до того, що якщо вже так хочеться виготовляти в Україні ліки на базі канабісу, то це право треба надати лише державному унітарному підприємству, яке б «у лабораторних умовах вирощувало рівно стільки, скільки потрібно для мінімуму хворих в нашій країні, яким, можливо, це допомагає».

Вона переконана, що «справа не в лікуванні, а в тому, що за великі, неймовірні хабарі, в країну запускаються трильйонні наркобізнеси з наркомафіями та відкривається потужний наркотрафік через Україну».

Юлія Тимошенко також попередила, що «в майбутньому, коли цей корупційний закон буде скасований, видаляти  метастази наркобізнесу буде важко, адже силові структури та суди можуть стати його частиною».

«Наша команда не просто буде голосувати «проти». Враховуючи, що вчора в пустому залі голосувались правки, ми будемо звертатися до Конституційного Суду і коли прийде нормальний Конституційний Суд і, сподіваюсь, нормальна влада, Україна все це сміття скасує», – резюмувала Юлія Тимошенко.

Связанные новости

Юрмала поделится с одесситами опытом в организации работы летней концертной площадки

admin

В Одессе в больнице Медуниверситета планируют развернуть 130 коек для больных COVID-19

Ludmila Bulay

Турция может поставлять Украине электричество через плавучие электростанции

diphenom111

Вчера по Одесской области нанесено 9 ракетных ударов: угроза новых сохраняется

diphenom111

В Испании задержали Анатолия Шария: его подозревают в госизмене

В Одессе с 15 апреля на полгода перекроют улицу в районе Привоза

Ludmila Bulay

Оставить комментарий