Сайт новостей настоящего одессита
Новости

В Одесі вшанували пам’ять жертв політичних репресій 1937-1939 років

Щорічно, у третю неділю травня, в Україні відзначається День пам’яті жертв політичних репресій радянського режиму, що тривали з 1937 по 1939 роки.

До цієї трагічної пам’ятної дати на Західному цвинтарі Одеси, де поховані останки закатованих радянською владою українців, представники влади та духовенства вшанували пам’ять жертв тих страшних репресій, а святі отці прочитали спільну молитву.

02

03

Перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський, наголосив на важливості вивчення трагічних уроків нашої історії усім суспільство.

«У ті жахливі часи ми втратили кращих представників інтелігенції, науки та культури — цвіт нації. Сьогодні ми знову втрачаємо своїх синів та доньок через ганебну війну та нелюдів, що ведуть її проти України. Але добро завжди перемагає зло. Ми пам’ятаємо нашу історію і вчимося на ній, бо ми вільна країна, вільні люди і ми неодмінно переможемо зло», — сказав Олег Радковський.

Нагадаємо, що саме за підтримки політика, в 2016 році на місці поховання закатованих радянською владою був встановлений пам’ятний камінь.

05

06

07

Связанные новости

Візит Олега Радковського до Арцизу: нові плани та проекти

diphenom111

Оккупанты скинули 4 авиабомбы на Змеиный

diphenom111

«Птахи Мадяра» вчергове отримали автівки від Благодійного фонду Урбанських «Придунав‘я»

Марина Жигалюк

С 1 февраля в Черноморске вырастут тарифы на воду

Ludmila Bulay

П’ять автівок гуманітарної допомоги від «Батьківщини» Одещини вже на Херсонщині

На Гагарина неизвестные «заминировали» суд

suchkov roman

Оставить комментарий