Сайт новостей настоящего одессита
Новости

В Одесі призначили нового Генерального консула Вірменії

У Вірменському культурному центр ім. Л.Х. Калустьяна відбувся урочистий прийом з нагоди завершення місії Генеральний консул Республіки Вірменія в Одесі Геворгом Петросяном. Пан консул працював в Україні з 2018 року, і наразі повертається на батьківщину працювати в МЗС.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Вірменія в Україні Владімір Карапетян представив нового Генерального консула Республіки Вірменія в Одесі, пана Гагіка Айрапятяна.

На заході також були присутні керівники Одеси та області — перший заступник голови Одеської ОДА Борис Волошенков, перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський та заступник Одеського міського голови Павло Вугельман. Держслужбовці привітали новопризначеного консула та зазначили на важливості подальшого розвитку відносин між нашими країнами.

Взаємовідносини між Україною та Вірменією розвиваються, а підтримка українців в непростий час війни дуже важлива. Генеральний консул Геворг Петросян плідно працював в Одесі майже п’ять років, за які вірменська громада Одеси тісно інтегрувалась в життя міста, працює чудовий культурний центр та налагоджуються бізнес зв’язки.

11111111111111

Связанные новости

Павел Вугельман идет в депутаты Одесского районного совета

Марина Жигалюк

В Одессу зайдет первое круизное судно с начала эпидемии

Ludmila Bulay

Кібератаки та вся дезінформаційна машина москви набирають нових обертів, але шансів у ворога немає, — Командувач Об’єднаних сил ЗСУ

Марина Жигалюк

Итальянский бренд Maletti в Украине: европейское качество в сочетании с эстетической красотой

odmedia

Пограничники показали архивные фото Змеиного во время войны

diphenom111

Десант одеситів до Очакова з медично-гуманітарною допомогою

diphenom111

Оставить комментарий