Сайт новостей настоящего одессита
Новости

В Молдові відбулась конференція з онлайн-фінансування виборчих кампаній

Наприкінці минулого тижня у Молдові відбулась Регіональна конференція з онлайн-фінансування виборчих кампаній, організована Національним демократичним інститутом США у співпраці з Центральною виборчою комісією Молдови, Міжнародним інститутом демократії та сприяння виборам, Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини та Міжнародною фундацією виборчих систем.

На захід були запрошені представники політичних партій та працівники Центральних виборчих комісій країн-учасниць конференції.

Партію «Батьківщина» на заході представив перший заступник голови партосередку Одеської області Сергій Веселов. Загалом з України були представники чотирьох політичних партій: «Батьківщина», Голос, Удар та Європейська стратегія Гройсмана. Також по відв’язку виступили нардепи Олексій Гончаренко та Сергій Власенко.

Щодо участі представників ЦВК різних країн у семінарі, це були – Україна, Молдова, Румунія, Вірменія, Грузія, Боснія та Герцеговина, Латвія, Литва та Польща.

Метою заходу було обмін знаннями та досвідом щодо реагування на виклики, спричинені цифровізацією та проведенням онлайн-кампаній в частині політичного фінансування та фінансування кампаній.

Серед почесних гостей конференції – президент Молдови, Майа Санду та посол США в Молдові.

Сергій Веселов зазначив важливість таких конференцій для обміну досвідом та побудові в Україні демократичного та справедливого процесу волевиявлення громадян.

«Вдячний нагоді висловити свою повагу Президенту республіки Молдова Майї Санду, яка змогла не лише перемогти на виборах, а й відстояти результат та волю народу. Подякував пані Президенту за гостинність, яку Молдова надала українцям, що рятуються від війни в цій країні», — розповів Сергій Веселов.

Політик додав, що після закінчення війни наші країни разом займуть своє місце у братській сім’ї європейських народів, ставши членами Євросоюзу та НАТО, а кордон між нашими країнами стане умовним.

16161616

16161616

Связанные новости

Большинство светофоров в Одессе не соответствуют требованиям законодательства

Ludmila Bulay

Одессу могут оставить без газа в следующем отопительном сезоне

В Одессе работник коммунальной службы возле многоэтажки обнаружил труп

Ludmila Bulay

Оккупанты используют несовершеннолетних украинцев для разведки позиций наших военных

Система образования Украины давно нуждается в профессиональном управлении — мнение

В Марракеше утвердили договор о сотрудничестве с Одессой

odmedia

Оставить комментарий