Сайт новостей настоящего одессита
Новости

В Балтській громаді створили місцевий осередок «Батьківщини»

В місті Балта відбулись установчі збори по створенню партійної організації та обранню керівних органів місцевого осередку «Батьківщини». У зібранні прийняли участь голова «Батьківщини» Одещини Олег Радковський, керівник партосередку міста Одеса Михайло Поживанов, депутат обласної ради Олександр Барський та перший заступник голови обласної «Батьківщини» Сергій Веселов.

На засіданні установчих зборів було створено партійну організацію «Батьківщина» в Балтській громаді. Головою осередку обрано Людмилу Антонову, що є депутатом Балтської міськради, також обрано бюро партійної організації та контрольно-ревізійну комісію.

Як зазначив Олег Радковський, на партійному зібранні підвели підсумки роботи за рік війни.

09

«Нашим головним завданням як минулого так і цього року є допомога людям та ЗСУ задля наближення нашої перемоги. Сьогодні на партійних зборах обговорили з нашою Балтською командою стан справ у громаді, ситуацію в області та країні. Обрали керівництво партосередку, бо життя продовжується і потрібно й надалі працювати та розвивати нашу Одещину», — додав Олег Радковский.

У свою чергу, виступаючи перед однопартійцями, Михайло Поживанов розповів про міжнародний напрямок роботи партії.

06

«Щоб мати можливість на постійній основі допомагати жителям Одещини ми напрацювали тісні та продуктивні контакти з багатьма міжнародними благодійними організаціями. Завдяки налагодженій та тісній співпраці на сьогодні як у місті Одеса так і в громадах області працюють наші гуманітарні штаби, де місцеві жителі та вимушені переселенці отримують продукти харчування та іншу допомогу», — зазначив Михайло Поживанов.

02

Після зібрання партійці отримали продуктові набори в рамках роботи партійного гуманітарного хабу «Одеса ХАБ Батьківщина», який працює з початку війни та об’єднав у собі благодійні організації та фонди «батьківщинівців» Одещини.

2828

На останок партійці відвідали Балтську спеціальну школу.

17

«Приємно бачити що освітній заклад має дуже якісний ремонт, класи обладнанні необхідним навчальним знаряддям. І головне, що відчувається у цій школі – що все зроблено з душею і від щирого серця. Дякую директору закладу, нашій однопартійці пані Любові за таку чудову роботу», — розповів Олег Радковський.

19

Связанные новости

Внеочередная сессия ВР нужна только для того, чтобы решить важные вопросы для людей — Тимошенко

Рада уволила Генпрокурора и главу СБУ

diphenom111

Всего 6 одесских пляжей доступны для маломобильных людей

Ludmila Bulay

В Одессе продолжают устанавливать экобоксы для мусора (фото, видео)

Ludmila Bulay

Звернення депутата Одеської обласної ради Юрія Крука у другу річницю повномаштабного вторгнення рф

Марина Жигалюк

По данным Центра социсследований «Социальная инициатива» в Одесский горсовет проходит 6 политических сил

Оставить комментарий