Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Підтримка прикордонників та їх сімей – один з напрямків діяльності депутата облради Веніаміна Унгуряна

За ініціативи депутата Одеської обласної ради Веніаміна Унгуряна та у співпраці з релігійними громадами в Одеській області стартував соціальний проект підтримки військовослужбовців Державної прикордонної служби України.  Його ідея з’явилась у результаті спільної діяльності команди депутата з військовими, які на півдні області боронять мирне небо від атак російських дронів.

За словами Веніаміна Унгуряна, це продовження роботи по підтримці Сил оборони, а завдяки приєднанню до роботи громадських і релігійних організацій цей проєкт отримав більше можливостей. Проєкт стартував на півдні Одещини в Ізмаїлі. А тепер волонтери відвідали військовий госпіталь прикордонників в Одесі, де передали гуманітарну допомогу для наших хлопців.

Ще один напрямок – це гуманітарна та фінансова підтримка сімей загиблих прикордонників. Волонтери планують охопити своєю роботою весь регіон. Задля спокою родин до групи обов’язково входять представники військового командування та військовий капелан. Усе робиться для того, щоб допомога справді доходила до адресата.

Проєкт соціальної підтримки родин загиблих захисників України – лише один із напрямків діяльності команди депутата Одеської обласної ради Веніаміна Унгуряна. Як зазначає сам народний обранець, сьогодні від кожного українця залежить загальний результат протистояння. Тому кожен на своєму місті може зробити внесок у загальну справу перемоги.

photo 2024 04 28 14 10 53photo 2024 04 28 14 10 53photo 2024 04 28 14 10 53photo 2024 04 28 14 10 53

Связанные новости

Михайло Поживанов: «Морпіхи вдячні нам усім за безпілотники»

diphenom111

Родственников нардепа подозревают в незаконном завладении почти 300 га. земли: какую роль в схеме мог занять одесский политик?

diphenom111

В Одессе состоялся Полумарафон Гран-При 2019 (фото, видео)

odmedia

Двойное гражданство кандидата в нардепы от «Слуги народа» оказалось фейком

В Одессе запретили ночью работать клубам и ресторанам

diphenom111

Скандально известный одесский сайт возвращается с новым владельцем

Оставить комментарий