Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Олег Радковський: пріоритет «Батьківщини» — допомога медзакладам

Голова «Батьківщини» Одещини Олег Радковський разом з колегами привезли гуманітарну допомогу до Одеської обласної психіатричної лікарні №2 та зустрілись з її директором Олександром Михайлюковичем.

Разом з Олегом Радковським до лікарні також завітали керівник «Батьківщини» Одеського району Сергій Білюк, голова партосередку Березівського району Володимир Сорохманюк та засновник благодійного фонду «З Одесою в серці» Анатолій Коломієць, який входить до партійного гуманітарного центру «Одеса ХАБ Батьківщина».

«Наша команда продовжує допомагати лікарням області, щоб люди отримували медичну допомогу вчасно та якісно. Сьогодні привезли та передали обласній психіатричній лікарні №2 чималий вантаж – медичні препарати, засоби гігієни, перев’язочні матеріали та допоміжні засоби для роботи лікарів», — розповів Олег Радковський.

03

05

Політик зазначив, що разом з директором медзакладу Олександром Михайлюковичем обговорили ряд питань по роботі лікарні, які потребують вирішення на рівні обласної ради.

«Є гарна пропозиція зробити на базі медзакладу реабілітаційний центр для постраждалих мирних жителів та наших військових. Будемо опрацьовувати це питання разом з колегами на рівні обласної ради. Вкрай важливо, щоб наші герої отримували допомогу швидко та якісно», — зазначив Олег Радковський.

02

Гуманітарна допомога для Одеської обласної психіатричної лікарні №2 була надана благодійним фондом «Рідний Берег», заснованого Олегом Радковським та Михайлом Поживановим і БФ «З Одесою в серці» Анатолія Коломійця в рамках роботи партійного гуманітарного центру «Одеса ХАБ Батьківщина».

0606

Связанные новости

Что известно о вспышке COVID-19 в филармонии Одессы

Марина Жигалюк

Украинцам назвали пиковое время для экономии света

Александр Козырь: «Жизнь продолжается и свадьба не отменяется!»

Численні вбивства жінок та зґвалтування малолітньої: чоловіка засуджено до довічного позбавлення волі

В Лузановке реконструируют пляж для людей с ограниченными способностями

Ludmila Bulay

Саакашвили обвиняют в нападении на старушку

Марина Жигалюк

Оставить комментарий