Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Олег Радковський: «Молода гвардія» має стати перлиною дитячого таборування та відпочинку

17_copy_copy_copy.jpg

07_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg06_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

05_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Поки одні діти змагались за перемогу у футбольному турнірі, інші мали змогу відвідати майстер-класи від навчальних закладів міста. Діти змогли спробувати себе в майбутній ролі майстра по ремонту, кухара, перукаря і навіть поліцейського чи нацгвардійця.

01_2_copy.jpg

02_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

03_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

12_4.jpg

13_1.jpg

15_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

По завершенню змагань відбулось урочисте нагородження команд. На запрошення керівництва дитячого центру привітати майбутніх чемпіонів приїхав перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський, який разом із заступником директора центру «Молода гвардія» Миколою Степанченко та головою БФ «Шляхетна справа» Сергієм Шутовим нагородили команди учасників футбольного турніру медалями, кубками та солодкими подарунками.

21_copy.jpg

23_copy_copy_copy_copy.jpg

28_1.jpg

18_1_copy.jpg

27_copy_copy_copy.jpg19_1.jpg

26_1.jpg

Після офіційної частини нагородження учасників турніру усіх дітей чекали розваги на ігрових майданчиках та шоу-експериментів від «Школи наукових чудес».

31_1.jpg

Поки діти відпочивали та насолоджувались святом, з організацією якого допомогла і команда партії «Батьківщинівці» — БФ «Шляхетна справа» Сергія Шутова та БФ «Рідний берег» Олега Радковського та Михайла Поживанова, політики поспілкувались з керівництвом дитячого центру «Молода гвардія» — заступниками директора Миколою Степанченко та Олександром Хмільківським щодо стратегії розвитку закладу. В обговоренні також прийняли участь голова «Батьківщини» Одеського району Сергій Білюк, заступник голови партосередку Київського району міста Валерій Джупій, депутат Фонтанської ОТГ Сергій Веселов та голова БФ «З Одесою в серці» Анатолій Коломієць.

30_copy.jpg

33_2.jpg

Як зазначив Олег Радковський, дитячий центр «Молода гвардія» цього року відзначатиме своє сторіччя і є найбільшим та найперспективнішим закладом для відпочинку, лікування та спортивного розвитку дітей в Україні.

«Молода гвардія» має стати перлиною дитячого таборування. Для цього у закладу є все – гарна територія, різноманітні спортивні секції та морське узбережжя. Але на сьогодні дитячий центр потребує модернізації. Керівництво закладу вже розробило декілька концепцій розвитку, які ми сьогодні обговорили, але не вистачає фінансування. Наша команда допоможе з розробкою бюджетної програми розвитку закладу для виділення коштів на її реалізацію», — розповів Олег Радковський.

За словами політика, команда «Батьківщини» Одещини разом з Головою партії Юлією Тимошенко ініціюватиме проведення виїзного засідання комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів в «Молодій гвардії» для напрацювання плану розвитку закладу та його фінансування з бюджету країни.

«Перший заступником голови соціального комітету Верховної Ради є наш однопартієць Михайло Цимбалюк, в комітеті також працює Лідер нашої партії Юлія Тимошенко, тому я впевнений, що нам вдасться розробити програму розвитку дитячого центру та отримати її фінансування. Наші діти мають відпочивати та розвиватись в найкращих умовах, а ми маємо зробити все, для створення таких умов», — додав Олег Радковський.

Також політик відмітив, що з керівництвом «Молодої гвардії» було обговорено можливість будівництва на території закладу Пластового центру.

Окремо варто зазначити, що свого часу «Батьківщина» Одещини вже захистила дитячий центр «Молода гвардія» від захоплення. У 2007-2010 роках у закладу хотіли відібрати половину території – 20 гектарів на мальовничому Чорноморському узбережжі. Тодішній голова фракції «Батьківщина» в Одеській обласній раді Сергій Веселов, разом з народними депутатами від партії Олегом Радковським та Андрієм Кожем’якіним відстояли дитячий центр та не допустили дерибану землі на якій він розташований. Окрім того, в ті роки за сприяння «Батьківщини», була розроблена програма фінансування путівок до дитячого центру за рахунок держави для дітей з малозабезпечених родин та проведено переобладнання системи опалення закладу з мазуту на газ.

Связанные новости

Теперь точечные удары: россияне изменили тактику обстрелов

diphenom111

В Одессе за сутки — один заболевший коронавирусом

В Одессе рассматривают возможность строительства тоннеля по ул. Чернышевского

Ludmila Bulay

Владельцы одесского кафе используют детей, чтобы предотвратить снос здания

odmedia

В Одесской области родилась первая в этом году тройня

diphenom111

В Одесі СБУ викрила корупційну схему в Державній міграційній службі

Оставить комментарий