Сайт новостей настоящего одессита
Новости

На сесії у Вилківській міськраді Одещини голосують депутати, позбавлені мандатів

У Вилківській міській раді, Ізмаїльського району Одеської області, третього листопада відбулась позачергова сесія. Засідання почалося зі сварки між депутатами та головою громади Матвієм Івановим, через перешкоджання голови міськради керівнику міської територіальної виборчої комісії в ознайомлені депутатів з її постановою, яка стосувалася позбавлення мандатів двох депутатів – Кондаурової Людмили та Вязовського Віталія.

Як розповів нам депутат Вилківської міськради Михайло Демидов, дані два депутати були висунуті на місцевих виборах у 2020 році партією ВО «Батьківщина», осередок якої у Вилківській громаді очолює Михайло.

«Нажаль мої колеги при виконання своїх депутатських обов’язків неодноразово порушували статут та принципи нашої партії, голосували всупереч рішенню фракції та не виконували основні пункти програми, з якою партія йшла на вибори. Тому було прийнято рішення про відкликання цих депутатів», — розповів Михайло Демидов.

Після виконання усіх процедурних кроків Вилківська міська територіальна виборча комісія, на своєму засіданні, прийняла Постанови про позбавлення депутатських мандатів двох депутатів Вилківської міськради — Кондаурової Людмили та Вязовського Віталія.

постанова 2постанова 2

Однак, за словами Михайла Демидова, голова виборчої комісії, прибувши на позачергову сесію міськради третього листопада, щоб згідно Закону повідомити депутатів та керівництво громади про своє рішення, яке було надане міськраді за день до сесії, стикнулася з перешкоджанням з боку голови та секретаря громади, але їй все ж так вдалось зачитати постанови ВМТВК.

«Упродовж сесії ми з колегами неодноразово наголошували голові громади, що депутати, позбавлені мандатів, не мають права голосувати на сесії. Однак пан Іванов вирішив піти проти Конституції та Законів України і дозволив їм голосувати», — зазначив депутат.

протокол голосування1

З огляду на все, що відбувалось на сесії, Михайло Демидов з колегою подали заяву до поліції про незаконні дії голови та секретаря Вилківської міськради.

заява 4 поянення Санжара2заява 4 поянення Санжара2заява 4 поянення Санжара2заява 4 поянення Санжара2заява 4 поянення Санжара2заява 4 поянення Санжара2заява 4 поянення Санжара2

Стежитимемо за розвитком ситуації.

Связанные новости

В Одессе ремонтируют лестницу длиной почти 90 метров (фото)

Ludmila Bulay

Одесситам на заметку: магнитные бури в декабре (самые опасные дни)

Ludmila Bulay

Вадим Ивченко: «Послушайте людей, они против распродажи украинской земли!»

В Одессе на Бочарова ночью в 5-этажке горела квартира

«Они смогли: бизнес — герои моего края»6 в Украине стартовал новый социальный проект

«Паромный комплекс Орловка» — победитель рейтинга «Народное признание» — 2020

Ludmila Bulay

Оставить комментарий