Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

На Одещині відкликали депутата сільської ради від «Слуги Народу» (фото)

Під час зборів було одноголосно підтримано рішення про відкликання за народною ініціативою депутата Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області Юрія Івановича Думбрави.

Під час зборів виступаючими було підкреслено, що для відкликання цього депутата за народною ініціативою є відповідні підстави . Зокрема, це вихід депутата з фракції місцевої організації партії «Слуга Народу» за виборчим списком якої його було обрано та втрата комунікації з партією.

Вирішено повідомити про цей факт Одеську обласну територіальну виборчу комісію, ЦВК, та направити протокол зборів Одеської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Національній Раді Громад для попереднього розгляду та надання рекомендацій Політичній Раді Партії щодо відкликання депутата Юрія Думбрави Куяльницької сільської ради Подільського району за народною ініціативою.

Також учасники зборів розглянули пропозицію про відкликання депутатів Ананьївської міської ради Подільського району Одеської області за втрату зв’язку з партією. Заслухавши інформацію щодо їхньої діяльності, учасники зборів вирішили запропонувати депутатам Ананьївської міської ради, в тому числі голові фракції Людмилі Василівні Рєзніковій забезпечити дотримання вимог Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Статуту політичної партії «Слуга Народу» та відновити зв’язок з Одеською обласною організацією партії. Налагодити ефективну комунікацію з виборцями. забезпечити виступи на сесіях Ананьївської міської ради з питань, які мають ключове значення для партії «Слуга Народу», і звіти щодо виконання передвиборчої програми.
Про виконання цього рішення належить проінформувати Політраду обласної організації політичної партії «Слуга Народу».

— Ми — політична партія, яка на практиці застосовує імперативний мандат, — підкреслив голова Одеської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Григорій Діденко.

dsc_0036.jpg

— Саме запровадження механізму відкликання депутатів, які втратили довіру виборців — один із перших і найбільш важливих пунктів програми нашої партії.

Тому, коли виборців не влаштовує, як працюють наші депутати, я звертаюся до них: повідомляйте нам про проблеми, які виникли і будемо приймати рішення. Зрозуміло, що діючи чітко за законом.

Я впевнений, що обов’язком депутата є постійна ефективна комунікація з виборцями. Треба спільно з ними обговорювати досягнення та недоліки в роботі організації партії, плани та проєкти, які допоможуть вирішити важливі соціальні питання та покращити рівень життя виборців.

Якщо ж депутат забуває про свої передвиборчі обіцянки, йому не цікава робота з людьми, їхні проблеми та досягнення, то такому депутату не місце серед нас, його обов’язково треба відкликати. А на його місце має пройти наступний за списком нашої партії, — зауважив Григорій Діденко.

Він також розповів, что в партійній організації і надалі дуже уважно будуть оцінювати діяльність депутатів, їхню активність.

— Стати депутатом від нашої політичної сили — це отримати величезний кредит довіри. А бути депутатом від «Слуги Народу» — це виконувати взяті на себе обов’язки, передвиборчу програму, працювати спільно з однопартійцями. Тим, хто нехтує цим, не місце ні у фракції, ні у партії «Слуга Народу», — резюмував Григорій Діденко.

dsc_0012_2.jpgdsc_0006_2.jpgdsc_0002.jpgdsc_9948_copy_copy_copy.jpg

Связанные новости

Одесситы отравились угарным газом

Ludmila Bulay

Данные Ookla: Киевстар – оператор с самым быстрым мобильным интернетом по итогам 2018 года

odmedia

Госслужащим Одессы на заметку: работать разрешили до 70 лет

Ludmila Bulay

Парламент должен принять украинскую формулу мира — Юлия Тимошенко

В сети опубликовали предполагаемое фото крейсера «Москва» после попадания ракет

diphenom111

В Одессе перевозчики митинговали против чиновника из облгосадминистрации

Оставить комментарий