Сайт новостей настоящего одессита
Новости Общество

Модернізація світлофорних об’єктів та сучасна розмітка як необхідні елементи забезпечення безпеки дорожнього руху

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова Департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міськради Артем Сидоренко.

У зв’язку зі стрімким зростанням кількості аварій, організація та забезпечення безпеки дорожнього руху стали одним із пріоритетних напрямків роботи департаменту. Як повідомив Артем Сидоренко, за півроку 2023 у ДТП постраждали 432 особи, 22 особи загинули, ще близько 500 отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості.

photo_2023-09-18_14-25-40.jpgphoto_2023-09-18_14-25-38.jpg

— Під час війни нами було розроблено «Концепцію енергетичної безпеки міста Одеси», у якій основний акцент зроблено на модернізацію та забезпечення безперебійного живлення світлофорних обʼєктів під час блекаутів та нанесення якісної дорожньої розмітки зі світловідбиваючими елементами. Оскільки від забезпечення організації дорожнього руху залежить життя та здоровʼя одеситів та гостей міста, наш департамент буде впроваджувати усі можливі заходи й надалі, у рамках Закону України «Про дорожній рух» з метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху у нашому місті, — зазначив Артем Сидоренко.

Связанные новости

Государству вернули имущество «Одесского автомобильного ремонтного завода»

Ludmila Bulay

Глава Одесского облсовета Сергей Паращенко: «Будущее наших детей будет счастливым в независимой и красивой стране» (фото)

Марина Жигалюк

«7 километр» приглашает одесситов и жителей страны за покупками к Новому году

Одесские школьники переходят на дистанционное обучение

Ludmila Bulay

В Черном море находится 6 российских ракетоносцев

diphenom111

Одесские мусорные баки снабдят QR-кодами (видео)

Оставить комментарий