Сайт новостей настоящего одессита
Новости

Михайло Поживанов: Як може вплинути війна в Ізраїлі на ситуацію в Україні?

У традиційному щотижневому відео на своєму ютуб-каналі відомий політик і громадський діяч Михайло Поживанов обговорює актуальну тему: війна в Ізраїлі та її можливий вплив на Україну, особливо в контексті української боротьби з російською агресією.

Для кращого розуміння ситуації політик спочатку пропонує здійснити екскурс в історію створення держави Ізраїль та довготривалі ізраїльсько-арабські конфлікти. А далі запрошує до обговорення таких тем:

Фінансова допомога від США для України буде прийматися в одному пакеті з допомогою Ізраїлю. Чому це добре? ЄС уже припинив допомогу Палестині на 700 млн євро, раніше виділених для цієї країни. Що далі?

Світ може потрапити у вир ланцюгових воєнних конфліктів, заморожених раніше. І цьому виною нерішучість таких міжнародних організацій, як ООН, ЄС, НАТО. Українська тривала війна – тому приклад. На часі – розпуск ООН як бездіяльної організації, яка не спроможна припинити жоден з міжнародних конфліктів.

Українська позиція щодо закінчення війни з росією, попри вплив різних міжнародних думок, залишається незмінною: маємо повернутися до кордонів 1991 року. На цьому наголошують і Президент, і керівники різних державних установ.

Долучайтеся до перегляду актуального відео, де докладно висвітлюються ці питання, на ютуб-каналі Михайла Поживанова за посиланням:

Связанные новости

Одесский завод шампанских вин на Французском бульваре выставили на продажу

Ludmila Bulay

Жители Одесской области будут больше платить за воду

Ludmila Bulay

За неделю в Одессе и области на нарушителей карантина составлено почти 700 админпротоколов (видео, фото)

Ludmila Bulay

В Одесской области патрульные задержали мужчину с оружием

Ludmila Bulay

На ігровому майданчику при Київському райсуду Одеси відбулося дитяче свято

diphenom111

Одесситы назвали 100 влиятельных личностей города и региона (фоторепортаж)

Оставить комментарий